Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2014, 11:11

autor: luckie

World of Warcraft: Warlords of Draenor – wprowadzenie do świata

Fani World of Warcraft rozpoczną swoją przygodę z dodatkiem Warlords of Draenor od odwiedzenia niebezpiecznej Dżungli Tanaan. Studio Blizzard Entertainment zamieściło ciekawy opis tej krainy na oficjalnej stronie gry.

Dżungla Tanaan – lokacja startowa Warlords of Draenor - World of Warcraft: Warlords of Draenor – wprowadzenie do świata - wiadomość - 2014-06-26
Dżungla Tanaan – lokacja startowa Warlords of Draenor

Studio Blizzard Entertainment przedstawiło opisowo pierwszą krainę, jaką odwiedzimy w nadchodzącym World of Warcraft: Warlords of Draenor. Gracze rozpoczną przygodę w Dżungli Tanaan, gdzie zarówno członkowie Przymierza, jak i Hordy, będą musieli stawić czoła wspólnemu zagrożeniu, jakim okaże się inwazja Żelaznej Hordy. Na swojej drodze spotkają oni nie tylko orkowych hersztów i ich zastępy, lecz także zagrożenia środowiskowe, takie jak krwiożercze rośliny. Pierwszym zadaniem głównym będzie zamknięcie Mrocznego Portalu. Gdy, nie bez przeszkód, w końcu uda się to zrobić, gracze przeniosą się do kolejnego regionu. Więcej na temat samej Dżungli Tanaan fani uniwersum mogą przeczytać w tym miejscu.

Przypominamy, że World of Warcraft: Warlords of Draenor ukaże się najpóźniej 20 grudnia 2014 roku. Obecnie produkcja znajduje się na etapie zamkniętych testów alfa, a w niedalekiej przyszłości planowana jest też beta. Piąty dodatek do popularnego MMORPG-a wprowadzi sporo nowości oraz podniesie maksymalny limit doświadczenia do 100. poziomu. Więcej na ten temat znajdziecie w naszej zapowiedzi:

  1. Graliśmy w Warlords of Draenor - nowy dodatek do gry World of WarCraft
  1. Oficjalna strona World of Warcraft: Warlords of Draenor
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.