Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2004, 12:31

autor: Elrond

World of Warcraft - darmowy okres próbny przedłużony

Sukces jaki odnosi World of Warcraft (jak na razie za oceanem) jest ogromny. Sami twórcy gry, firma Blizzard, chyba nie spodziewali się aż takiego ataku na świat Azeroth. Mimo, iż cały czas dodawane są nowe serwery gry, nadal jest ich niewystarczająca ilość aby pomieścić wszystkich chętnych. Blizzard zdecydował więc o przedłużeniu darmowego okresu próbnego.

Sukces jaki odnosi World of Warcraft (jak na razie za oceanem) jest ogromny. Sami twórcy gry, firma Blizzard, chyba nie spodziewali się aż takiego ataku na świat Azeroth. Mimo, iż cały czas dodawane są nowe serwery gry (47, co razem z początkowymi daje w sumie 88 serwerów), nadal jest ich niewystarczająca ilość aby pomieścić wszystkich chętnych. Blizzard zdecydował więc o przedłużeniu darmowego okresu próbnego.

Promocja ta będzie dotyczyć graczy, którzy posiadają już konto w World of Warcraft ale niestety nie mogą się do niego zalogować z powodu przeciążenia serwerów z grą. Już niedługo zostaną podane szczegóły oraz zasady, na jakich funkcjonować będzie to rozszerzenie okresu próbnego. Jednocześnie trwają prace nad poprawą funkcjonowania serwerów istniejących - podwojenie ich liczby w tak krótkim czasie spowodowało powstanie nieprzewidzianych problemów, które czasami wręcz uniemożliwiają dostanie się do świata gry, nie mówiąc już o lagach podczas rozgrywki.

Miło czasami dowiedzieć się, że wielkie firmy mają ludzką twarz.