Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 12:37

Wipeout: Omega Collection zbiera zasłużone laury. Top 10 UK (4 - 10 czerwca)

Debiut Wipeout: Omega Collection zmienił sytuację w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier w handlu detalicznym w Wielkiej Brytanii. Zobacz, jakie jeszcze tytuły załapały się do niniejszego notowania.

Od pierwszych zapowiedzi fani maksymalnych prędkości nie mogli doczekać się wydania Wipeout: Omega Collection. To nic, że to tylko remaster części mających swoje korzenie na PlayStation 3 i PlayStation Vita, skoro jego rezultatem są prześliczne i niesamowicie miodne wyścigi futurystycznych pojazdów. Po raz pierwszy w historii, grze należącej do tej serii udało się trafić na pierwsze miejsce bestsellerów Wielkiej Brytanii. Ale to nie koniec nowości na liście. Na pozycji czwartej zadebiutował DiRT 4, czyli kolejny rodzynek od Codemasters. W poprzednich latach pozycje z tego cyklu zajmowały w premierowym tygodniu miejsce czwarte (Colin McRae: DiRT) oraz drugie (Colin McRae: DiRT 2 i DiRT 3), więc czwórka wpisuje się nieźle w te tradycje. Świeżynką w pierwszej dziesiątce jest też The Elder Scrolls Online: Morrowind, a gra zapewne zawdzięcza to wyróżnienie dobrej renomie, jaką powszechnie cieszy się wydane w 2002 roku The Elder Scrolls III: Morrowind.

1.

Wipeout: Omega Collection

2.

TEKKEN 7

3.

Dirt 4

4.

Horizon Zero Dawn

5.

Grand Theft Auto V

6.

Overwatch

7.

FIFA 17

8.

Injustice 2

9.

The Elder Scrolls Online: Morrowind

10.

Dishonored 2

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

WipEout: Omega Collection

WipEout: Omega Collection