Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2015, 16:38

autor: Draug

Wieści ze świata (World of Tanks, Dragon Quest Heroes, The Witness) 20/11/2015

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi otwartych beta-testów World of Tanks na PS4, potwierdzeniu wersji PC gry Dragon Quest Heroes oraz nowych materiałach w temacie The Witness. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

World of Tanks – otwarta beta na PS4 na początku grudnia

Studio Wargaming.net zapowiedziało, że gra World of Tanks w wersji na konsolę PlayStation 4 zostanie udostępniona w ramach otwartych beta-testów w dniach 4-6 grudnia. Wszyscy gracze, którzy wezmą udział w rozgrywce, zostaną obdarzeni amerykańskim czołgiem M22 Locust (jest to pojazd premium). Warto przypomnieć, że omawiany tytuł jest dostępny w modelu free-to-play, więc gracze nie muszą posiadać subskrypcji PlayStation Plus, by móc brać udział w wieloosobowych pojedynkach czołgistów.

Wieści ze świata (World of Tanks, Dragon Quest Heroes, The Witness) 20/11/2015 - ilustracja #1

Dragon Quest Heroes potwierdzone na PC

Firma Square Enix potwierdziła przecieki sprzed tygodnia – gra akcji Dragon Quest Heroes: The World Tree’s Woe and the Blight Below trafi na pecety. Produkcja zadebiutuje 3 grudnia na Steamie w cenie 49,99 euro (ok. 212 zł), ale do momentu premiery jest oferowana w pre-orderze z 10-procentowym rabatem. Wydanie komputerowe figuruje jako Slime Edition i zawiera 13 dodatków DLC, które wcześniej były dostępne odrębnie na PlayStation 4 (zawierają one dodatkowe bronie i mapy).

The Witness – nowy trailer i udźwiękowienie

Jonathan Blow udostępnił nowy zwiastun przygodówki The Witness, zatytułowany Long Screenshot – nazwa jest nieprzypadkowa, bo materiał wideo pokazuje powolny dwuminutowy przelot kamery zawieszonej pionowo nad lokacjami, w których będziemy rozwiązywać łamigłówki. Nagranie (widoczne poniżej) towarzyszyło wpisowi na blogu, w którym deweloper zdradził nieco informacji o ścieżce dźwiękowej w jego najnowszym dziele. Jak się okazuje, w grze prawie w ogóle nie uświadczymy muzyki – towarzyszyć nam będą tylko dźwięki otoczenia, na dodatek niezbyt bogate, bo na obszarze zabawy w The Witness nie spotkamy żywej duszy (ani człowieka, ani zwierzęcia).

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: