Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2010, 12:25

autor: Jiker

Wieści ze świata (The Sims 3, Halo: Reach, Crystal Dynamics) 28/06/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trybie kooperacji w Halo: Reach, drugim epizodzie Doctor Who, plotkach o nowym modelu PSP, a także narzędziu służącym do kreacji własnych wzorów w The Sims 3. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trybie kooperacji w Halo: Reach, drugim epizodzie Doctor Who, plotkach o nowym modelu PSP, a także narzędziu służącym do kreacji własnych wzorów w The Sims 3. Zapraszamy do lektury.

The Sims 3

Ekipa The Sims Studio, odpowiedzialnego za wyprodukowanie gry The Sims 3, poinformowała o udostępnieniu darmowego narzędzia służącego do kreacji wzorów graficznych oraz umieszczania ich w świecie gry (np. pod postaciami tapet i innych elementów wystroju). Program można pobrać za darmo z poziomu oficjalnej strony internetowej gry The Sims 3.

Wieści ze świata (The Sims 3, Halo: Reach, Crystal Dynamics) 28/06/10 - ilustracja #1

Crystal Dynamics

W Sieci zamieszczone zostały grafiki prezentujące rzekomo nową, niezapowiedzianą dotąd produkcję studia Crystal Dynamics (Lara Croft and the Guardian of Light, Tomb Raider: Underworld). Ujawnili je byli pracownicy firmy, nie potrafiąc jednakże stwierdzić, czy prace nad nią w dalszym ciągu trwają. Według plotek kolejne dzieło Crystal Dynamics będzie sandboksowym survival horrorem, prezentującym akcję z perspektywy trzeciej osoby.

Twisted Pixel

Przedstawiciele Twisted Pixel (The Maw, Splosion Man) poinformowali na łamach oficjalnej strony studia o wypełnieniu założeń kontraktu z firmą Turbine Entertainment (Dungeons & Dragons Online: Stormreach, The Lord of the Rings Online), dotyczącego pomocy w pracach nad niezapowiedzianą, konsolową grą MMO. Być może już wkrótce poznamy pierwsze szczegóły na jej temat.

Halo: Reach

Poziom trudności w trybie kooperacji w Halo: Reach będzie automatycznie dostosowywany do liczby graczy biorących udział w rozgrywce, powiedział Brian Jarrard z firmy Bungie w rozmowie z serwisem Kotaku. W poprzednich odsłonach serii był on w pełni zależny od decyzji grających osób. Najnowsze dzieło Bungie, a zarazem ostatnia, wyprodukowana przez firmę odsłona cyklu Halo, zadebiutuje na rynku w połowie września bieżącego roku.

Wieści ze świata (The Sims 3, Halo: Reach, Crystal Dynamics) 28/06/10 - ilustracja #2

Japonia

Japońska sieć handlowa Geo sugeruje, że Nintendo 3DS zadebiutuje na tamtejszym rynku w bieżącym roku. W podobnym czasie na rynek trafić powinien niezapowiedziany dotąd, nowy model PSP – PSP-4000. Informacje nie zostały jak dotąd potwierdzone przez zainteresowane firmy, czyli Nintendo i Sony.

Doctor Who

Drugi epizod gry przygodowej Doctor WhoBlood of the Cybernmen – został opublikowany na łamach oficjalnej strony internetowej stacji BBC. W chwili obecnej mogą go pobrać za darmo wyłącznie mieszkańcy Wielkiej Brytanii (po kilku tygodniach jego płatna wersja powinna trafić do oferty serwisów dystrybucji cyfrowej). Przypominamy, że pierwszy odcinek produkcji bazującej na popularnym wśród Brytyjczyków serialu telewizyjnym, w ciągu zaledwie paru dni został pobrany przez ponad 500 tysięcy osób.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Final Fantasy XIV

Naughty Bear X360

Naughty Bear PS3

BlazBlue: Continuum Shift

Lost in Shadow

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Resident Evil: Revelations

Risk: Factions

Sherlock Holmes and the Mystery of Osborne House

PixelJunk Shooter 2

Gramy w Singularity Gramy!

Gramy w Arcania: Gothic 4 na E3

Przegląd tygodnia - sezon drugi video magazyn

gry