Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS3X360
Okładka BlazBlue: Continuum Shift (PS3)

BlazBlue: Continuum Shift

BlazBlue: Continuum Shift to kontynuacja wydanej w 2009 roku zręcznościowej bijatyki BlazBlue: Calamity Trigger.

Bijatyki | 2D | visual novel | multiplayer | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

Okładka BlazBlue: Continuum Shift (PS3)

data premiery gry:

1lip2010

PS3 X360

BlazBlue: Continuum Shift bierze wszystko, co najlepsze od swego poprzednika, dodając nowe tryby, nowych wojowników i nowe areny. Dzięki debiutującym w serii trybom Beginner (uruchamiający łatwiejszy sposób kontrolowania postaci dla mniej sprawnych wojowników) i Tutorial (pozwalający na spokojnie poćwiczyć nawet najbardziej wykręcone ciosy i combosy) początkujący gracze szybko odnajdą się w świecie BlazBlue. Trzeci z nowych trybów to Challenge, dzięki któremu weterani serii mogą sprawdzić się w kontrolowaniu konkretnej postaci, wykonując specyficzne dla niej zadania.

Pozostałe nowości w Continuum Shift to: trzech wojowników (Hazama – tajemniczy performer, Tsubaki – kobieta rycerz oraz postać o imieniu ?-12), cztery nowe areny do walki, siedem nowych utworów muzycznych oraz tryb Legion, w którym za pomocą własnej armii pokonujemy strategicznie rozstawione na mapie armie przeciwnika by ostatecznie przejąć kontrolę nad całą planszą.

BlazBlue: Continuum Shift rozwija także tryb sieciowy pozwalający na grę online z ludźmi z drugiego końca globu dodając opcję czatu. Wykonana w przepięknym połączeniu grafiki 3D (tła) i 2D (postacie) gra dostępna jest na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do BlazBlue: Continuum Shift

Klasyfikacja PEGI BlazBlue: Continuum Shift

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
Generacja remake'ów

wiadomość22 sierpnia 2011

Remake remake pogania... ale to i tak jedne z najlepszych gier tej generacji!

Wieści ze świata (Bastion, Ape Escape BlazBlue) 11/03/11

wiadomość11 marca 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o terminie premiery action/RPG o tytule Bastion, nowej odsłonie cyklu Ape Escape, a także planach dotyczących marki BlazBlue. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, R.U.S.E., Humble Indie Bundle) 23/12/10
Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, R.U.S.E., Humble Indie Bundle) 23/12/10

wiadomość23 grudnia 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o aktualizacji PlayStation Network, łataniu Call of Duty: Black Ops w wersji PS3, specjalnej promocji dla uczestników akcji Humble Indie Bundle, a także darmowym dodatku DLC do R.U.S.E. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (BioWare, The Conduit 2, After Burner Climax) 30/03/10
Wieści ze świata (BioWare, The Conduit 2, After Burner Climax) 30/03/10

wiadomość30 marca 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o konsolowej wersji BlazBlue: Continuum Shift, dacie premiery After Burner Climax, konkursie BioWare Bazaar, a także drugiej odsłonie The Conduit 2 na Wii. Zapraszamy do lektury.

PS3
X360