Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS3X360
Okładka BlazBlue: Continuum Shift (PS3)
OkładkaBlazBlue: Continuum Shift (PS3)

BlazBlue: Continuum Shift

BlazBlue: Continuum Shift to kontynuacja wydanej w 2009 roku zręcznościowej bijatyki BlazBlue: Calamity Trigger.

Bijatyki | 2D | visual novel | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

BlazBlue: Continuum Shift Premiera

1lip2010

PS3 X360

BlazBlue: Continuum Shift bierze wszystko, co najlepsze od swego poprzednika, dodając nowe tryby, nowych wojowników i nowe areny. Dzięki debiutującym w serii trybom Beginner (uruchamiający łatwiejszy sposób kontrolowania postaci dla mniej sprawnych wojowników) i Tutorial (pozwalający na spokojnie poćwiczyć nawet najbardziej wykręcone ciosy i combosy) początkujący gracze szybko odnajdą się w świecie BlazBlue. Trzeci z nowych trybów to Challenge, dzięki któremu weterani serii mogą sprawdzić się w kontrolowaniu konkretnej postaci, wykonując specyficzne dla niej zadania.

Pozostałe nowości w Continuum Shift to: trzech wojowników (Hazama – tajemniczy performer, Tsubaki – kobieta rycerz oraz postać o imieniu ?-12), cztery nowe areny do walki, siedem nowych utworów muzycznych oraz tryb Legion, w którym za pomocą własnej armii pokonujemy strategicznie rozstawione na mapie armie przeciwnika by ostatecznie przejąć kontrolę nad całą planszą.

BlazBlue: Continuum Shift rozwija także tryb sieciowy pozwalający na grę online z ludźmi z drugiego końca globu dodając opcję czatu. Wykonana w przepięknym połączeniu grafiki 3D (tła) i 2D (postacie) gra dostępna jest na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 6,4 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI BlazBlue: Continuum Shift

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PS3
X360