Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2010, 11:30

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, R.U.S.E., Humble Indie Bundle) 23/12/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o aktualizacji PlayStation Network, łataniu Call of Duty: Black Ops w wersji PS3, specjalnej promocji dla uczestników akcji Humble Indie Bundle, a także darmowym dodatku DLC do R.U.S.E. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o aktualizacji PlayStation Network, łataniu Call of Duty: Black Ops w wersji PS3, specjalnej promocji dla uczestników akcji Humble Indie Bundle, a także darmowym dodatku DLC do R.U.S.E. Zapraszamy do lektury.

PlayStation Network

Wczoraj do oferty PlayStation Network trafiły oczekiwane dema Mass Effect 2, Dead Space 2 i LittleBigPlanet 2, gra strategiczna Risk: Factions, cały sezon Strong Bad's Cool Game for Attractive People, a także szereg produkcji z system NeoGeo, w które mogą zagrać zarówno posiadacze PlayStation 3, jak i PSP.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, R.U.S.E., Humble Indie Bundle) 23/12/10 - ilustracja #1

Mass Effect 2

BlazBlue: Continuum Shift II

BlazBlue: Continuum Shift II – automatowa wersja bijatyki wydanej niedawno na Xboksa 360 i PlayStation 3, wzbogacona o dodatki DLC – zostanie najprawdopodobniej przekonwertowana na PSP, donosi japoński magazyn Dengeki. Z plotek wynika, że gra oferować będzie nowy tryb rozgrywki (Abyss), w ramach którego gracze wcielający się w wybranych wojowników przemierzać będą losowo generowane lochy, biorąc udział w walkach utrzymanych w konwencji prostego action/RPG. Nie zabraknie w niej również trybu multiplayer. Przypominamy, że na PSP trafiły już dwie odsłony serii – BlazBlue Portable oraz BlazBlue Calamity Trigger.

Call of Duty: Black Ops

Studio Treyarch kontynuuje łatanie strzelaniny Call of Duty: Black Ops w wersji na PlayStation 3. Za pomocą patcha o numerze 1.05 twórcy pragną usprawnić rozgrywkę sieciową, która niedomagała pod kątem stabilności połączenia. Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem. Zdania na temat pożyteczności aktualizacji są podzielone.

Humble Indie Bundle

Jeżeli wziąłeś/-aś udział w Humble Indie Bundle #2, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Organizatorzy podjęli decyzję, że wszyscy dotychczasowi uczestnicy akcji mogą pobrać zupełnie za darmo zestaw niezależnych gier, który kilka miesięcy temu brał udział w pierwszej odsłonie HIB (World of Goo, Gish, Aquaria, Lugaru HD, Samorost 2 oraz Penumbra Overture). Sprawa dotyczy 180 tysięcy osób. Co więcej, na bezpłatną kolekcją mogą się również załapać kolejni chętnie – wystarczy, że wydadzą na zakup HIB#2 sumę wyższą, aniżeli średnia wyciągnięta ze wszystkich transakcji (kształtująca się aktualnie na poziomie 7,59 dolarów).

R.U.S.E.

Studio Eugen Systems przygotowało dla wszystkich posiadaczy gry strategicznej R.U.S.E. miłą niespodziankę w postaci darmowego dodatku DLC. W skład The Manhattan Project wchodzą trzy ekskluzywne mapy multiplayer oraz dwa nowe tryby rozgrywki wieloosobowej. Dodatek znajdziecie na Steamie, Xbox Live i PlayStation Network. Natomiast więcej szczegółów na jego temat zawarto na łamach oficjalnej strony internetowej R.U.S.E.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Dungeons

Air Conflicts: Secret Wars

Rock of Ages

Dynasty Warriors Online

Mass Effect 2

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Top 10 gier 2010 roku według Krzyśka video felieton

gry