Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2009, 11:45

autor: Jiker

Wieści ze świata (Star Wars: The Force Unleashed, Bayonetta, MAG) 11/11/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: MAG w czwartej fazie bety, łatka 1.7 do Call of Duty: World at War, kolekcjonerska Bayonetta także w Europie i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: MAG w czwartej fazie bety, łatka 1.7 do Call of Duty: World at War, kolekcjonerska Bayonetta także w Europie i inne. Zapraszamy do lektury.

Xbox 360

Microsoft poinformował, że nowa, bezprzewodowa karta sieciowa przeznaczona dla konsoli Xbox 360 trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych jeszcze w tym tygodniu. Urządzenie pracuje w standardzie 802.11n (siedem razy szybciej i z dwa razy większym zasięgiem). Jego cena ustalona została na poziomie 99,99 dolarów. Standardowa karta 802.11b/g, kosztująca teraz niecałe 80 dolarów, pozostanie w sklepach do wyczerpania zapasów. O europejskiej premierze cisza.

MAG

Sieciowa strzelanina MAG autorstwa Zipper Interactive, oferująca zmagania nawet 256 osobom jednocześnie, weszła właśnie w czwartą fazę beta-testów. Dzięki poprzedniej twórcy usunęli i poprawili ponad 6000 błędów/elementów. O szczegółach poczytacie na łamach oficjalnego bloga PlayStation. Beta zakończy się 20 listopada. Amerykański debiut pełnej wersji zaplanowany został z kolei na 26 stycznia 2010 roku. Niedługo później do sprzedaży trafi również edycja europejska.

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

LucasArts udostępniło pierwszą łatkę do pecetowej wersji gry Star Wars: The Force Unleashed – Ultimate Sith Edition. Bezpośredni link do downloadu i listę zmian znajdziecie w tym miejscu. Interesujące jest to, że patch został opublikowany jeszcze zanim wersja europejska trafiła do sklepów (amerykańska premiera odbyła się tydzień temu). Przypominamy, że stanie się to 20 listopada.

Call of Duty: World at War

Pecetowa edycja strzelaniny FPP Call of Duty: World at War doczekała się aktualizacji oznaczonej numerem 1.7. Szczegółowo o wprowadzonych nowościach przeczytacie na oficjalnym forum marki Call of Duty. Przypominamy, że producent, firma Treyarch, pracuje aktualnie nad Call of Duty 7.

Bayonetta

Gra akcji Bayonetta trafi do Europy także w formie edycji kolekcjonerskiej (zarówno na Xboksa 360, jak i PlayStation 3). 8 stycznia na półkach sklepowych znajdzie się zestaw składający się z gry, ścieżki dźwiękowej oraz albumu z grafikami.

Square Enix

Korporacja Square Enix poinformowała o zakończeniu restrukturyzacji swojego europejskiego oddziału. Z połączenia Square Enix i Eidos (firmy przejętej w pierwszej połowie bieżącego roku) powstał tym samym podmiot o nazwie Square Enix Europe.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Call of Duty: Modern Warfare 2

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Planet 51

Jambo! Safari: Animal Rescue

EA Sports MMA

C.O.P. The Recruit

Cooking Mama 3: Shop & Chop

Army of Two: The 40th Day

Super Street Fighter IV

Two Worlds II

Gramy w Modern Warfare - najlepsze misje Gramy!

Gramy w Modern Warfare 2 - początek Gramy!

gry