Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2009, 12:53

Wieści ze świata (Star Trek Online, Red Steel 2, The Legend of Zelda) 28/12/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data europejskiej premiery Red Steel 2, ścieżka dźwiękowa z The Legend of Zelda: The Ocarina of Time, konkurs Star Trek Online i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data europejskiej premiery Red Steel 2, ścieżka dźwiękowa z The Legend of Zelda: The Ocarina of Time, konkurs Star Trek Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Red Steel 2

Japoński magazyn Famitsu okazał się źródłem informacji na temat europejskiej premiery gry FPP Red Steel 2 na Wii. Z planów francuskiego koncernu Ubisoft, do których dotarła redakcja czasopisma, wynika, że dojdzie do niej 24 marca 2010 roku. Nieco wcześniej produkcja zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych – oczekuje się, że RS2 trafi do tamtejszych sklepów w połowie lutego.

Wieści ze świata (Star Trek Online, Red Steel 2, The Legend of Zelda) 28/12/09 - ilustracja #1

The Legend of Zelda: The Ocarina of Time

W sieci opublikowana została ścieżka dźwiękowa z gry The Legend of Zelda: The Ocarina of Time – jednej z najlepszych produkcji ostatnich kilkunastu lat (wydanej na Nintendo 64 w 1998 roku). Soundtrack, nagrany od nowa przez wirtualną orkiestrę symfoniczną pod batutą Z.R.E.O. Team, możecie zarówno posłuchać, jak i pobrać za damo na łamach oficjalnej strony internetowej projektu.

PlayStation 3

Wprowadzenie na japoński rynek trzynastej odsłony cyklu Final Fantasy wpłynęło bardzo pozytywnie na sprzedaż konsoli PlayStation 3. W tygodniu zakończonym 20 grudnia platformę nabyło 237,086 Japończyków, z czego aż 92 tysiące egzemplarzy to limitowana edycja z najnowszym dziełem Square Enix w zestawie. Przypominamy, że Final Fantasy XIII w pierwszych czterech dniach sprzedaży znalazło 1,5 miliona nabywców. Do Europy produkcja zawita na początku marca 2010 roku.

Star Trek Online

Firma Cryptic Studios uruchomiła interesujący konkurs dla zainteresowanych użytkowników oficjalnego serwisu internetowego gry MMO Star Trek Online. Zadaniem uczestników jest zaproponowanie nazwy dla kilku klas statków, które zostaną umieszczone w produkcji. Konkurs potrwa do 8 stycznia 2010 roku. W tym samym dniu poznamy nazwisko zwycięzcy.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Def Jam Rapstar

Star Trek Online

High Stakes Texas Hold 'Em

Final Fantasy XIV

The Lord of the Rings Online: Siege of Mirkwood

Stargate Resistance

Star Wars: The Old Republic

Furry Legends

Dark Void Zero

EverQuest II: Sentinel's Fate

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Mass Effect 2 - Szpieg - wersja PL

Gramy w Fahrenheit Gramy!

Gramy w System Shock Gramy!

BioShock 2

Divinity II: Ego Draconis

Army of Two: The 40th Day - Salem i Rios lecą do Londynu

gry