Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Stargate Resistance (PC)
OkładkaStargate Resistance (PC)

Stargate Resistance PC

Stargate Resistance to sieciowa strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, której akcja osadzona została w uniwersum Gwiezdnych Wrót. Za powstanie tytułu odpowiada studio Cheyenne Mountain Entertainment.

Akcji | TPP | seriale TV

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stargate Resistance Premiera PC

10lutego2010

producent: Cheyenne Mountain Entertainment wydawca: FireSky Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gra akcji/TPP osadzona w znanym z filmów, seriali i książek uniwersum Gwiezdnych Wrót. Tytułowe wrota to pozostawione przez starożytną rasę obcych urządzenia służące do natychmiastowego transportu na wielkie odległości. Ich twórcy dawno już znikli z galaktyki. Zastąpili ich obcy z pasożytniczej rasy Goa'uld, którzy wykorzystali swoją przewagę technologiczną do zniewolenia tysięcy światów. Gracze mogą wcielić się w role ziemian należących do Stargate Command albo też stanąć przeciwko nim jako Goa'uld oraz służący im Jaffa.

Stargate Resistance to strzelanina przeznaczona do gry wieloosobowej. Wybierać możemy między 6 dostępnymi klasami postaci (po 3 dla każdej ze stron konfliktu). Każda z nich dysponuje własnym arsenałem i przedmiotami. Podczas zabawy nasze osiągnięcia nagradzane są punktami doświadczenia, które wykorzystujemy później do zwiększania możliwości naszego herosa. Uzbrojenie obejmuje m.in. granatniki, karabiny snajperskie, działka maszynowe, P90, granaty dymne czy miny. Oczywiście w grze znajdą się również narzędzia mordu Goa'uld takie jak: Hara’Kash, ostrza A'Tak, laski Ma'Tok czy też Tok’Kalsy.

Dostępne są trzy tryby gry: Team Death Match, Capture the Tech oraz Galactic Domination. W tym ostatnim każda wygrana potyczka zwiększa poziom dominacji danej frakcji nad konkretną planetą. O ile dokładnie, to już zależy od tego jak druzgocącą porażkę ponieśli przeciwnicy. Im więcej planet znajdzie się pod kontrolą naszej strony, tym większymi bonusami zostaniemy nagrodzeni.

Gra wykorzystuje silnik Unreal Engine 3.0 i umożliwia na raz zabawę maksymalnie 16 graczom.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-16  

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 114 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.5 / 10 na podstawie 17 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Stargate Resistance

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Stargate Resistance Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki GeForce 7800 GTX lub lepsza
  • 8 GB HDD
  • Windows XP/Vista