Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2017, 13:57

autor: Góral

Wieści ze świata (Śródziemie: Cień Wojny, Pokemon Ultra Sun i Moon, Batman: The Enemy Within) 22/11/2017

Dziś piszemy o sukcesie gier Pokemon Ultra Sun i Pokemon Ultra Moon w Japonii oraz o premierach dodatku Plemię rzezi: Nemezis do Śródziemia: Cienia wojny (wraz z nowym patchem) i trzeciego epizodu przygodówki Batman: The Telltale Series - The Enemy Within. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Śródziemie: Cień Wojny z dodatkiem i nowym patchem

Śródziemie: Cień Wojny – ulepszony tryb fotograficzny pozwala robić ładne zdjęcia miłym orkom. - Wieści ze świata (Śródziemie: Cień Wojny, Pokemon Ultra Sun i Moon, Batman: The Enemy Within) 22/11/2017 - wiadomość - 2017-11-22
Śródziemie: Cień Wojny – ulepszony tryb fotograficzny pozwala robić ładne zdjęcia miłym orkom.

Gra Śródziemie: Cień Wojny doczekała się premiery dodatku Plemię Rzezi – Nemezis. Kupicie je na Steamie w cenie 53,99 zł, w PlayStation Store (63 zł) i w Xbox Games (62,49 zł). Rozszerzenie wprowadza nowe misje, kolejnych wrogów, broń, rozgrywkę w fortecy, posterunkach i na pustkowiu, a także legendarne przedmioty dla Świetlistego Władcy.

Ponadto pojawiła się aktualizacja PC-towej wersji. Deweloperzy dodali dwie formy zabawy, Endless Siege (obrona fortecy) i Rebellion (trzeba poradzić sobie z rebelią), a także Enhanced Photo Mode, czyli ulepszony tryb fotograficzny. Wyeliminowano również kilka błędów, np. ten związany z zawieszaniem się gry na ekranie ładowania, zacinaniem się Taliona pomiędzy niektórymi obiektami czy pojawianiem się komunikatu „Invalid ID”.

Sukces gier Pokemon Ultra Sun i Pokemon Ultra Moon

Pokemony nie zawiodły – Japończycy jak zwykle oszaleli na ich punkcie. - Wieści ze świata (Śródziemie: Cień Wojny, Pokemon Ultra Sun i Moon, Batman: The Enemy Within) 22/11/2017 - wiadomość - 2017-11-22
Pokemony nie zawiodły – Japończycy jak zwykle oszaleli na ich punkcie.

Famitsu poinformowało (dzięki, Gematsu), że wydane 17 listopada w Japonii gry Pokemon Ultra Sun i Pokemon Ultra Moon w trzy dni rozeszły się w nakładzie 1 119 814 egzemplarzy. Liczba ta nie obejmuje danych z cyfrowej dystrybucji, więc w rzeczywistości rezultat jest jeszcze lepszy. Można się było spodziewać takich wyników, w końcu to Pokemony – jedna z najpopularniejszych marek w świecie gier wideo i nie tylko. Warto także wspomnieć, że premiera produkcji wpłynęła także na sprzedaż handhelda 3DS (wersje 3DS, New 3DS LL, 2DS i New 2DS LL). Tydzień przed debiutem gry zakupiono w Japonii 18 687 sztuk urządzenia, a w tygodniu premierowym aż 40 582.

Debiut trzeciego epizodu gry Batman: The Telltale Series - The Enemy Within

Na konsolach Xbox One, PlayStation 4, urządzeniach mobilnych oraz PC-tach zadebiutował trzeci epizod przygodówki Batman: The Telltale Series - The Enemy Within zatytułowany Fractured Mask. Co w nim? By nie zdradzać zbyt wiele, napomkniemy tylko, że Bruce musi pogodzić romantyczne zachcianki z infiltracją organizacji przestępczej Pact. Studio Telltale Games zamierza wypuścić jeszcze dwa odcinki drugiego sezonu.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: