Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2012, 15:20

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Rage, Mortal Online, All The Bravest) 3/12/12

Dziś piszemy m.in. o nowych Trofeach w grze Rage, przejściu na model free to play produkcji MMO Mortal Online, rejestracji domen internetowych z nazwą All The Bravest, a także dużym projekcie zespołu Black Tusk Studios. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Darkspore

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Darkspore. Dzieło studia Maxis możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 12,49 euro (ok. 51 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Rage

Serwis PS3Trophies.org ujawnił listę dodatkowych Trofeów do gry Rage, które miałyby zostać wprowadzone we wciąż niezapowiedzianym dodatku DLC The Scorchers. Zdobycie jednego z osiągnięć będzie wymagało ukończenia kampanii na poziomie trudności Ultra Nightmare, który zostanie najwyraźniej wprowadzony w rozszerzeniu. Przypomnijmy, że na temat DLC The Scorchers spekulowaliśmy już kilka miesięcy temu, gdy europejska organizacja ratingowa PEGI oceniła produkt Rage: The Scorchers od firmy Bethesda Softworks. Mówiło się o tym, że może chodzić o dodatek DLC do gry Rage, w którym poznalibyśmy losy tytułowego gangu Scorchers, który początkowo miał pojawić się w pełnej wersji produkcji studia id Software, ale ostatecznie zdecydowano się go usunąć.

Czy posiadacze gry Rage w końcu doczekają się dodatku DLC?

Project Blackstone

Firma Blizzard Entertainment zarejestrowała domenę internetową ProjectBlackstone.com. Na razie nie wiadomo, z czym może mieć związek nazwa tej strony internetowej. Nie jest wykluczone, że chodzi o nadchodzące rozszerzenie do gry Diablo III, które jakiś czas temu zostało zapowiedziane. Tak naprawdę jednak Project Blackstone wcale nie musi okazać się jakimkolwiek produktem.

Black Tusk Studios

Zespół Black Tusk Studios do końca bieżącego roku zamierza podwoić liczbę pracowników do 110 osób. Jak twierdzi menadżer Mike Crump, rekrutacja ma mieć związek z „pracami nad kolejną dużą marką rozrywkową firmy Microsoft”. Jak zdradził w wywiadzie dla gazety The Vancouver Sun: „Nie pracujemy nad istniejącą serią, przygotowujemy się do stworzenia czegoś o przykładowej potędze Halo, co jest bardzo ekscytujące”.

Mortal Online

Studio Star Vault ogłosiło, że gra MMO Mortal Online przeszła na model finansowy free to play. Oznacza to, że gracze mogą bez przeszkód rozpocząć i kontynuować rozgrywkę zupełnie za darmo, co do tej pory było częściowo możliwe tylko w 14-dniowej wersji trial. Bezpłatnego klienta gry ściągniecie z oficjalnej strony internetowej, a niżej znajdziecie zwiastun promujący przejście Mortal Online na model free to play.

All The Bravest

29 listopada firma Square Enix zarejestrowała dwie domeny internetowe: AllTheBravest.com oraz AllTheBravest.net. Japoński wydawca zarejestrował również znak towarowy All The Bravest, reprezentujący takie kategorie jak „oprogramowanie gier wideo”, czy „oprogramowanie gier komputerowych”. Sporo wskazuje więc na to, że jest to tytuł kolejnej gry, która miałaby zostać wydana przez Square Enix.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: