Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 grudnia 2012, 16:25

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Giermasz CDP.pl w sobotę - filmy oraz gry na PC i konsole już od 5 zł

W najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się kolejny Giermasz firmy CDP.pl (dawniej CD Projekt). Zwiedzający zakupią na nim gry na PC i konsole już od 5 złotych. Oprócz tego w ofercie pojawią się filmy oraz gry planszowe i karciane.

Firma CDP.pl ogłosiła, że 8 grudnia o godzinie 9:00 rozpocznie się mikołajkowy Giermasz CDP.pl. Będzie można na nim zakupić wybrane gry i filmy w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Giermasz CDP.pl odbędzie się w siedzibie polskiego dystrybutora przy ulicy Jagiellońskiej 74 w Warszawie. Zwiedzający będą mieli do wyboru ponad 400 różnych tytułów gier na PC i konsole oraz filmów na DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D. Nie zabraknie również specjalnej oferty dla miłośników gier planszowych i karcianych.

Giermasz CDP.pl w sobotę - filmy oraz gry na PC i konsole już od 5 zł - ilustracja #1

Jak zapowiada dystrybutor, na Giermaszu CDP.pl znajdziemy gry na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz PSP już od 10 złotych, a na PC nawet od 5 złotych. Chociaż Giermasz CDP.pl ma raczej charakter wyprzedażowy, to nie zabraknie również nieco nowszych produkcji, takich jak F1 2012, World of Warcraft: Mists of Pandaria, F1 Race Stars, czy Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Kinomani będą mieli okazję w atrakcyjnych cenach nabyć filmy od Disneya w wersjach na DVD (od 15 złotych), Blu-ray (od 20 złotych) oraz Blu-ray 3D (od 50 złotych). Zapowiedziano obecność takich tytułów w ofercie jak Avengers, Auta 2, czy wszystkie części Króla Lwa oraz Kopciuszka. Oprócz tego coś dla siebie znajdą fani gier planszowych i karcianych z serii Magic: The Gathering. Warto na koniec dodać, że płatności będą przyjmowane jedynie gotówką, a ilość towaru ma być ograniczona.