Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2012, 16:35

autor: Sarge

Baldur's Gate: Enhanced Edition - obejrzyj pierwsze 15 minut rozgrywki

Za nami premiera Baldur's Gate: Enhanced Edition - odświeżonej wersji kultowej gry cRPG z 1998 roku. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was film przedstawiający pierwsze 15 minut rozgrywki w dziele studia Overhaul Games.

Z okazji niedawnej premiery gry Baldur’s Gate: Enhanced Edition przygotowaliśmy dla Was film przedstawiający pierwsze 15 minut rozgrywki w tym tytule. Sami możecie przekonać się, czy pomoże on Wam w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie.

Początek gry jest doskonale znany fanom pierwowzoru, ale za to można na jego podstawie ocenić, w jak dużym stopniu kultowy klasyk z 1998 roku został odświeżony przez studio Overhaul Games. Pierwsze kilka minut materiału zostało poświęcone na intro i kreator tworzenia postaci, ale w drugiej części filmu zobaczycie już samą rozgrywkę.

Na razie gra Baldur’s Gate: Enhanced Edition jest dostępna tylko na PC, ale w przyszłości doczekamy się również premiery na urządzenia mobilne z zainstalowanym systemem operacyjnym iOS lub Android. Wciąż czekamy na udostępnienie polskiej wersji językowej, która ma zostać wprowadzona w tym tygodniu w specjalnej łatce. Pod tym adresem znajdziecie nieoficjalny sposób na uruchomienie lokalizacji już teraz.

Baldur’s Gate: Enhanced Edition to odświeżona wersja gry Baldur’s Gate z 1998 roku. Produkcja zawiera również kompletną zawartość dodatku Opowieści z Wybrzeża Mieczy. Oprócz dodanego wsparcia dla wyższych rozdzielczości i nowych zestawów głosów bohaterów otrzymaliśmy również dodatkowe postacie, usprawniony tryb multiplayer oraz ponad 400 innych ulepszeń podstawowej edycji.