Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2012, 16:35

autor: Sarge

Baldur's Gate: Enhanced Edition - obejrzyj pierwsze 15 minut rozgrywki

Za nami premiera Baldur's Gate: Enhanced Edition - odświeżonej wersji kultowej gry cRPG z 1998 roku. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was film przedstawiający pierwsze 15 minut rozgrywki w dziele studia Overhaul Games.

Z okazji niedawnej premiery gry Baldur’s Gate: Enhanced Edition przygotowaliśmy dla Was film przedstawiający pierwsze 15 minut rozgrywki w tym tytule. Sami możecie przekonać się, czy pomoże on Wam w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie.

Początek gry jest doskonale znany fanom pierwowzoru, ale za to można na jego podstawie ocenić, w jak dużym stopniu kultowy klasyk z 1998 roku został odświeżony przez studio Overhaul Games. Pierwsze kilka minut materiału zostało poświęcone na intro i kreator tworzenia postaci, ale w drugiej części filmu zobaczycie już samą rozgrywkę.

Na razie gra Baldur’s Gate: Enhanced Edition jest dostępna tylko na PC, ale w przyszłości doczekamy się również premiery na urządzenia mobilne z zainstalowanym systemem operacyjnym iOS lub Android. Wciąż czekamy na udostępnienie polskiej wersji językowej, która ma zostać wprowadzona w tym tygodniu w specjalnej łatce. Pod tym adresem znajdziecie nieoficjalny sposób na uruchomienie lokalizacji już teraz.

Baldur’s Gate: Enhanced Edition to odświeżona wersja gry Baldur’s Gate z 1998 roku. Produkcja zawiera również kompletną zawartość dodatku Opowieści z Wybrzeża Mieczy. Oprócz dodanego wsparcia dla wyższych rozdzielczości i nowych zestawów głosów bohaterów otrzymaliśmy również dodatkowe postacie, usprawniony tryb multiplayer oraz ponad 400 innych ulepszeń podstawowej edycji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.