Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2017, 14:44

autor: Góral

Wieści ze świata (Overwatch, Back to Bed) 20/09/2017

Dziś piszemy o nowej aktualizacji strzelanki Overwatch i darmowym Back to Bed. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Nowa aktualizacja Overwatch

Wieści ze świata (Overwatch, Back to Bed) 20/09/2017 - ilustracja #1

Studio Blizzard Entertainment udostępniło kolejną aktualizację strzelanki Overwatch. Wprowadzono w niej kilka interesujących nowości. Chyba największą atrakcją jest mapa Junkertown do trybu Eskorty. Oprócz tego niektórzy herosi doczekali się pewnych zmian – największe związane są z postaciami D.Vy i Łaski. W pierwszym przypadku bohaterka otrzymała umiejętność Micro Missiles, czyli salwę niewielkich rakiet. Matryca zużywa się dwa razy szybciej, regeneracja zdrowia została zwiększona z 10 do 12,5% na sekundę, a podczas używania dopalacza można strzelać. Co do drugiej pani – wskrzeszać da się teraz tylko jednego bohatera, podczas używania tej zdolności Łaska nie jest nieśmiertelna, zmniejszono jej zasięg do 5 metrów, a cooldown wynosi 30 sekund. Ponadto wprowadzono nową ostateczną umiejętności Valkyrie, uwalniającą pełny potencjał medyka – może leczyć kilka celów jednocześnie, potrafi latać, szybciej się porusza, ma nieskończoną ilość amunicji oraz zmniejsza czas odnowienia wskrzeszenia do 10 sekund. Poza tym wyeliminowano szereg błędów i wprowadzono zmiany w interfejsie gracza – szczegóły znajdziecie tutaj.

Back to Bed za darmo

Wieści ze świata (Overwatch, Back to Bed) 20/09/2017 - ilustracja #2

Gra logiczna Back to Bed jest obecnie rozdawana za darmo na Steamie. By ją otrzymać, wystarczy dodać tytuł do swojej biblioteki. Podczas zabawy śledzimy losy niejakiego Boba cierpiącego na narkolepsję. Jako Subob, czyli zmaterializowana cząstka podświadomości, musimy pomóc lunatykującemu bohaterowi przedostać się przez szereg niebezpiecznych poziomów.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Overwatch

Overwatch