Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2017, 19:31

autor: Góral

Vampyr nie ukaże się w listopadzie

Wydawca gry Vampyr, firma Focus Home Interactive, poinformował, że wyczekiwana produkcja studia DONTNOD Entertainment nie ukaże się w listopadzie bieżącego roku, jak pierwotnie planowano.

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że ciekawie zapowiadające się RPG Vampyr od studia DONTNOD Entertainment ukaże się w listopadzie bieżącego roku. Niestety dziś mamy złe wieści. Firma Focus Home Interactive, wydawca produkcji, poinformowała, że projekt zadebiutuje na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych wiosną 2018 roku. Powody takiego stanu rzeczy są standardowe – deweloperzy napotkali na niespodziewany problem techniczny, który koniec końców zaowocował obsuwą. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Kilka dodatkowych miesięcy pozwoli twórcom bardziej dopracować projekt, więc jakoś to przebolejemy. Ważne, żeby gra okazała się dobra.

Vampyr nie ukaże się w listopadzie - ilustracja #1
Vampyr w skrócie:
  1. RPG akcji na konsole XOne i PS4 oraz PC-ty;
  2. ukaże się wiosną 2018 roku;
  3. w grze trafimy do Londynu z początku XX wieku, gdzie wcielimy się w wampira Jonathana E. Reida.

Vampyr będzie ciekawym rolplejem akcji, w którym poznamy losy chirurga Jonathana E. Reida. Podczas podróży do opanowanego przez grypę hiszpankę Londynu został on zaatakowany przez wampira i zmienił się w krwiopijcę. Teraz ma poważny problem, gdyż z jednej strony nadal chce pomagać potrzebującym ludziom, a z drugiej coraz częściej zaczyna się odzywać jego nowa, mordercza natura.

Projekt ma oferować kilka ciekawych rozwiązań. Będziemy chociażby urządzać polowania na mieszkańców Londynu. Znikać mają oni bezpowrotnie, wpływając tym samym na przebieg niektórych zadań, więc najpierw trzeba będzie sprawdzić, co dany człowiek robi, jakie ma zwyczaje itd. Głód to nie jedyny problem, gdyż mamy zmagać się także z innymi wampirami oraz łowcami wampirów, a to i tak dopiero początek atrakcji. O pozostałych dowiecie się z poniższego materiału wideo.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Vampyr

Vampyr