Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2017, 20:13

autor: Góral

Vampyr ukaże się w listopadzie. Mamy nowy zwiastun

Doczekalismy się przybliżonego terminu premiery gry Vampyr. Nowe RPG ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach w listopadzie bieżącego roku.

Tuż przed rozpoczęciem targów E3 firma Focus Home Interactive, wydawca gry Vampyr od studia DONTNOD Entertainment, opublikowała nowy zwiastun produkcji oraz zdradziła przybliżony termin premiery, która odbędzie się w listopadzie bieżącego roku. Materiał wideo prezentuje Londyn skąpany we krwi. Wampiry polują na ludzi, łowcy polują na wampiry, a wszystko to w akompaniamencie utworu „Devil” (odpowiada za niego piosenkarka Ida Maria).

Vampyr w skrócie:
  • RPG akcji od studia DONTNOD Entertainment (twórcy Life is Strange);
  • ukaże się w listopadzie 2017 roku;
  • gra dostępna będzie na konsolach XOne, PS4 i PC-tach.

Podczas zabawy wcielimy się w Jonathana E. Reida. Jest to chirurg wojskowy, który postanowił wrócić z frontu Wielkiej Wojny do Londynu, by nieść pomoc chorym, gdyż w Europie rozpanoszyła się grypa hiszpanka. Jednak pewnego dnia budzi się jako wampir i jego świat staje na głowie.

Tytuł będzie grą RPG akcji. Podczas zabawy mamy przemierzać ulice miasta, starając się przetrwać, przy okazji walcząc ze swoją nową, bestialską naturą. Jonathan będzie musiał mierzyć się z łowcami ze starożytnego zakonu, innymi krwiopijcami, a dodatkowo podejmować trudne wybory podczas wybierania swoich ofiar. Te mają bezpowrotnie znikać ze świata gry, wpływając na dalszy przebieg rozgrywki. W związku z tym, przed polowaniem trzeba będzie dokładnie rozeznać się w sytuacji i pozyskać niezbędne informacje.

Vampyr ukaże się w listopadzie. Mamy nowy zwiastun - ilustracja #2
  1. Oficjalna strona gry Vampyr
  2. Vampyr – kompendium wiedzy
  3. Vampyr na Gamescom 2016 - każde zabójstwo ma znaczenie