Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2013, 13:20

autor: Sarge

Wieści ze świata (Merc Elite, Primal Carnage, Sorcery Saga) 23/10/13

Dziś piszemy m.in. o otwartych beta testach Merc Elite w Europie, aktualizacji i dodatku DLC do Primal Carnage, a także dacie premiery gry Sorcery Saga: Curse of the Great Curry God. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Guardians of Middle-Earth

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Guardians of Middle-Earth. Dzieło studia Monolith Productions możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 9,49 euro (ok. 40 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Primal Carnage

Studio Lukewarm Media udostępniło aktualizację do gry Primal Carnage wprowadzającą tryb Capture the Egg oraz nową mapę. Capture the Egg to wariacja na temat znanego z innych produkcji Capture the Flag – różnica polega na tym, że w przypadku Primal Carnage musimy wynieść jaja dinozaurów z ich gniazd. Oprócz tego w sprzedaży pojawił się dodatek DLC Oviraptor Premium, zawierający dwie skórki dla Oviraptora. Rozszerzenie do 28 października będzie dostępne na Steamie o 50% taniej za 2,49 euro (ok. 10 zł).

Merc Elite

Firma Bigpoint ogłosiła, że rozpoczęły się otwarte beta testy gry Merc Elite w Europie. Aby wziąć udział w zabawie, musicie zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej i zupełnie za darmo rozpocząć rozgrywkę. Merc Elite to gra reprezentująca gatunek MOBA, w których walczą ze sobą małe oddziały ciężko uzbrojonych żołnierzy.

Sorcery Saga: Curse of the Great Curry God

Na amerykańskim blogu PlayStation pojawiła się informacja, że gra Sorcery Saga: Curse of the Great Curry God zadebiutuje 10 grudnia bieżącego roku w Stanach Zjednoczonych. Data premiery w Europie nie została jeszcze ujawniona. Sorcery Saga: The Curse of the Great Curry God to humorystyczna gra jRPG wzbogacona o elementy roguelike, tworzona przez studio Compile Heart z myślą o PlayStation Vita.

EA DICE

Johan Andersson ze studia EA DICE zdradził na Twitterze, że obecnie trwają prace nad co najmniej 15 grami wykorzystującymi silnik Frostbite. Można się domyślać, że wszystkie lub przynajmniej większość z nich bazuje na najnowszej wersji Frostbite 3. Wśród tych potwierdzonych od jakiegoś czasu znajdują się takie tytuły jak Battlefield 4, Need for Speed: Rivals, Dragon Age: Inquisition, Star Wars: Battlefront, Mirror’s Edge czy nowa odsłona serii Mass Effect.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Forza Motorsport 5
  2. Batman: Arkham Origins Blackgate
  3. WRC: FIA World Rally Championship 4
  4. Monster Truck Destruction
  5. How to Survive
  6. Sid Meier’s Ace Patrol: Pacific Skies

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Deus Ex: Bunt Ludzkości – Director’s Cut – zwiastun na premierę
  2. Battlefield 4 – kampania single player- trailer (PL)
  3. Killzone: Shadow Fall – zwiastun fabularny (PL)
  4. Star Citizen – Anvil Hornet – wersja reżyserska