Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2014, 11:54

autor: luckie

Wieści ze świata (FIFA 15, Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, WildStar) 1/8/14

Dziś piszemy o ligach brazylijskich w FIFA 15, wersji próbnej Final Fantasy XIV: A Realm Reborn oraz nowej aktualizacji do WildStar. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (do godziny 19:00 w sobotę):

  1. Red Faction: Guerrilla – obniżka 90% – 0,99 euro (ok. 4 zł), WWW

Oferta weekendowa (do godziny 19:00 w poniedziałek):

  1. Transistor – obniżka 33% – 12,72 euro (53 zł), WWW
  2. Orcs Must Die! 2 – obniżka 75% – 3,74 euro (16 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek) – obniżka cen 67 tytułów, WWW

FIFA 15

Tym razem EA Sports nie ma dobrych wieści dla fanów serii FIFA - Wieści ze świata (FIFA 15, Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, WildStar) 1/8/14 - wiadomość - 2014-08-01
Tym razem EA Sports nie ma dobrych wieści dla fanów serii FIFA

Ku rozczarowaniu fanów wirtualnej piłki nożnej, szczególnie gospodarzy tegorocznych Mistrzostw Świata, w grze FIFA 15 nie pojawią się brazylijskie ligi piłkarskie. Przedstawiciele studia EA Sports poinformowali, że z powodu zmian prawnych nie udało się osiągnąć porozumienia co do uzyskania licencji na wykorzystanie tamtejszych klubów. Na szczęście w grze nie zabraknie reprezentacji Brazylii oraz pochodzących stamtąd piłkarzy grających w zagranicznych ligach.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Na oficjalnej stronie gry Final Fantasy XIV: A Realm Reborn zaoferowano 14-dniowy okres próbny w wersji PC. W tym czasie nowi gracze mogą rozwinąć swoją postać do 20 poziomu doświadczenia i zarobić maksymalnie 20 tysięcy Gil. O pozostałych ograniczeniach nałożonych na wersję demonstracyjną produkcji przeczytacie tutaj. Choć trial zeszłorocznego MMORPG-a osadzonego w uniwersum Final Fantasy jest dostępny wyłącznie na komputerach osobistych, to po zakupie pełnej wersji tytułu będziemy mogli kontynuować zabawę dotychczasową postacią na dowolnej platformie – PC, PlayStation 4 lub PlayStation 3.

Titanfall

Wczoraj zadebiutował Frontier’s Edge – zapowiadany niedawno drugi dodatek do Titanfall, który wprowadza do zabawy trzy nowe mapy (Wykopaliska, Przystań, Eksport). DLC wchodzi w skład Przepustki Sezonowej, kosztującej domyślnie 79 zł (wersja PC) – aktualnie w sklepie Origin da się ją kupić 30% taniej, za 55,30 zł. Kupując dodatek osobno, musielibyśmy zapłacić 29,90 zł. Póki co Frontier’s Edge dostępny jest na PC i Xboksie One, a wkrótce trafi również na Xboksa 360.

Maia

Maia – kosmiczna strategia ekonomiczna niezależnego dewelopera Simona Rotha – zgromadziła do tej pory ponad milion dolarów w ramach finansowania społecznościowego. W skład tej sumy wchodzą pieniądze zebrane na Kickstarterze (ok. 225 tys. dolarów), Indiegogo (11 tys.), a także te, uzyskane z przedsprzedaży na oficjalnej stronie twórcy oraz we wczesnym dostępie na Steamie. Dzięki tym funduszom Simon Roth ma zamiar zatrudnić do pomocy nowych ludzi i wspólnie założyć Machine Studios. Obecnie Maia da się kupić w obniżonej cenie 67,80 zł na stronie producenta.

WildStar

Nowa aktualizacja do MMORPG-a WildStar jest już dostępna. Sabotage skupia się na rozgrywce PvP oferując arenę bitewną zaprojektowaną z myślą o starciach 15 na 15. Ponadto w grze pojawiły się dodatkowe wyzwania oraz dekoracje do domu gracza.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Gloria Victis
  2. F1 2014

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. The Sims 4 nowe emocje - trailer (PL)
  2. LEGO Batman 3: Beyond Gotham kulisy produkcji - obsada
  3. White Night trailer
  4. Guns, Gore & Cannoli trailer