Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2014, 11:50

autor: Renox

BioWare opublikowało drugi teaser swojego tajemniczego projektu

Kanadyjska firma BioWare upubliczniła drugi teaser swojej tajemniczej produkcji. Wszystko wskazuje na to, że mamy tu do czynienia z całkowicie nową marką, chociaż w tym momencie nie możemy pokusić się o żadne pewne szczegóły na jej temat. Dowiedzieliśmy się jednak, że wspomniany projekt na pewno ujawniony zostanie na tegorocznej edycji targów gamescom.

Tydzień temu pisaliśmy o ujawnieniu przez studio BioWare tajemniczego, filmowego teasera zupełnie nowej produkcji, o której pierwszy raz dowiedzieliśmy się na targach E3 2014. Wczoraj pojawiło się już drugie, także niewiele mówiące nam nagranie, które obejrzeć możecie powyżej. Nie pokuszę się w tym momencie o interpretację tego, co mamy okazję na nim zobaczyć, jednak niewątpliwie prawie każdy z oglądających może być pewny co do tego, że mamy tu do czynienia z dosyć interesującą koncepcją. Co ważne, w opisie filmiku znaleźć możemy informację, że omawiana produkcja pokazana zostanie na tegorocznej edycji targów gamescom, a dokładniej rzecz ujmując: już pierwszego dnia, bo 13 sierpnia. Wówczas najpewniej dowiemy się bardziej pikantnych szczegółów na jej temat.

Wszystko wskazuje na to, że mamy tu do czynienia z zupełnie nową marką o tytule Shadow Realms – taka nazwa pojawiła się wszak w momencie, kiedy to właściciel kanadyjskiego dewelopera, firma Electronic Arts, zarejestrował ją jakiś czas temu między innymi w kategorii „gry komputerowe” w Biurze Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych. Co więcej, wysoce prawdopodobnym jest to, że EA przejęło prawa do 70 podobnych domen związanych ze wspomnianym przed chwilą tytułem, o czym napisał jeden z felietonistów serwisu Kotaku. Wynika z nich, że BioWare najprawdopodobniej może szykować dla nas tytuł oparty na rozgrywce sieciowej realizowanej w modelu free-to-play, chociaż to oczywiście tylko niepotwierdzone domysły. Z całą pewnością więcej dowiemy się już niedługo, bo pierwszego dnia organizowanej w niemieckiej Kolonii imprezy. A jak Wy zapatrujecie się w tym momencie na tę tajemniczą produkcję?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.