Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2010, 13:53

autor: Jiker

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, LittleBigPlanet 2, World of Warcraft) 10/11/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych petach do World of Warcraft, zmianach w EA Sports, łatce 1.1.1 do pecetowej wersji Fallout: New Vegas, a także kolekcjonerskiej edycji LittleBigPlanet 2. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych petach do World of Warcraft, zmianach w EA Sports, łatce 1.1.1 do pecetowej wersji Fallout: New Vegas, a także kolekcjonerskiej edycji LittleBigPlanet 2. Zapraszamy do lektury.

World of Warcraft

Do oferty Blizzard Pet Store trafią wkrótce dwa nowe zwierzaki przeznaczone dla osób grających w MMO World of Warcraft – Lil' Ragnaros oraz Moonkin Hatchling (pierwszego z nich możecie podziwiać na poniższym zrzucie ekranowym). Datę ich debiutu, a także cenę poznamy w przyszłym tygodniu.

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, LittleBigPlanet 2, World of Warcraft) 10/11/10 - ilustracja #1

EA Sports

Niedawna kasacja NBA Elite 11 sprowokowała całą lawinę zmian wewnątrz firmy EA Sports. Z informacji, do których dotarł serwis 1UP wynika, że pracę straciła Moira Dang, główny menedżer studia EA Canada (odpowiedzialnego w głównej mierze za problemy z nową odsłoną gry koszykarskiej). Zlikwidowane zostało również stanowisko głównego menedżera w zespole EA Tiburon (Madden NFL). Wieść gminna niesie, że że od teraz rozwój sportowych marek EA nadzorować będzie specjalny pion złożony z menedżerów zajmujących się poszczególnymi seriami. Zastąpią oni głównych menedżerów stojących dotąd na czele poszczególnych studiów deweloperskich. Kontrolę nad całością procesu sprawować będzie z kolei Andrew Wilson, wieceprezes EA Sports.

Fallout New Vegas

Poprzez Steama opublikowana została nowa aktualizacja do pecetowej wersji cRPG Fallout: New Vegas. Łata ona produkcję studia Obsidian Entertainment do wersji 1.1.1, usuwając szereg istotnych problemów i błędów, związanych m.in. z pojawianiem się kompanów. Nie dotyczy to oczywiście łatki do polskiej wersji New Vegas – zgodnie z informacjami firmy Cenega, będą one udostępniane w późniejszych terminach.

Krome Studios

Robert Walsh, prezes studia Krome (Game Room, Ty the Tasmanian Tiger), poinformował na łamach serwisu IGN, że australijska firma ma się dobrze, pomimo informacji na temat jej rzekomej likwidacji. Co prawda, nie pracuje w niej już tak duża liczba osób, jak jeszcze w 2009 roku (Krome Studios w swoim najlepszym momencie zatrudniało 400 pracowników), ale póki co daleko jest do ostatecznego zamknięcia studia. Na dowód tego Walsh oznajmił, że studio pracuje nad co najmniej dwoma nowymi produkcjami. Pierwszą z nich zajmuje się około 40 osób.

LittleBigPlanet 2

Poznaliśmy zawartość kolekcjonerskiej edycji gry platformowej LittleBigPlanet 2 na PlayStation 3. W jej skład wejdzie siedem specjalnych kostiumów dla Sackboy’a (czterech zwierzęcych, a także Gonza z Muppetów, Clu z Tron: Legacy oraz Obcego z Toy Story 3) oraz pięć Awatarów do PSN. Całość zostanie zamknięta w stalowym opakowaniu. Przypominamy, że premiera LittleBigPlanet 2 została niedawno opóźniona. Dojdzie do niej w styczniu 2011 roku.

Entropia Universe

Serwis EntropiaPlanets doniósł o wyjątkowej transakcji dokonanej w ramach gry MMO Entropia Universe. Jon Jacobs (występujący w grze pod pseudonimem Neverdie) sprzedał użytkowniku o nazwisku John Foma Kalun nieruchomości o łącznej wartości 335 tysięcy dolarów (w tym kilka domów, centrum handlowe, stadion, a także klub).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

God of War: Duch Sparty

DeathSpank

Call of Duty: Black Ops

Tom Clancy’s H.A.W.X. 2

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 1 –

Create - trailer #1

God of War: Duch Sparty - Accolades Trailer

Perpetuum - trailer #1

Raving Rabbids: Travel in Time - Toilet Paper

Perpetuum - trailer #2

Cabela's Dangerous Hunts 2011 - trailer #1

Sonic Colors - trailer #1

StarCraft II: Wings of Liberty - Protosi – wersja PL

StarCraft II: Wings of Liberty - Terranie – wersja PL

StarCraft II: Wings of Liberty - Zergowie – wersja PL

gry