Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2013, 12:30

autor: Sarge

Wieści ze świata (Dead Space, Bethesda Softworks, Ivory Tower) 4/2/13

Dziś piszemy m.in. o limitowanym zegarku dla fanów serii Dead Space, grafikach koncepcyjnych z jednego z anulowanych projektów zespołu SCE Studio Liverpool, a także poszukiwaniach programisty prowadzonych przez studio Bethesda Softworks.. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Super Meat Boy

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Super Meat Boy. Dzieło studia Team Meat możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 3,5 euro (ok. 15 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

SCE Studio Liverpool

W zeszłym roku serwis Eurogamer donosił, że zespół SCE Studio Liverpool (seria Wipeout) pracował nad dwoma grami na konsolę stacjonarną PlayStation nowej generacji. Jedną z nich miała być kolejna odsłona serii Wipeout, a o drugiej mówiło się jako o „grze gangsterskiej, która z czasem ewoluowała w coś podobnego do cyklu Splinter Cell”. Teraz na profilu Darrena Douglasa w serwisie CGHUB pojawiły się grafiki z tego drugiego projektu. Możecie je obejrzeć pod tym adresem.

Jedna z grafik z tajemniczego projektu zespołu SCE Studio Liverpool - Wieści ze świata (Dead Space, Bethesda Softworks, Ivory Tower) 4/2/13 - wiadomość - 2013-02-04
Jedna z grafik z tajemniczego projektu zespołu SCE Studio Liverpool

Bethesda Softworks

Na oficjalnej stronie internetowej firmy ZeniMax Media pojawiło się ogłoszenie o pracę dla „programisty na konsolach przyszłej generacji” w studiu Bethesda Softworks. Potencjalny kandydat powinien mieć pięcioletnie doświadczenie w tworzeniu gier, wliczając w to produkcje na Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Dodatkowym atutem może być znajomość bibliotek DirectX 11. Nowy pracownik ma współtworzyć jeszcze niezapowiedzianą grę na nową generację konsol. Szczegóły na ten temat nie są znane.

Ivory Tower

Serwis Superannuation podał odnośnik do CV jednego z artystów studia Ivory Tower, założonego przez byłych pracowników zespołu Eden Games, odpowiedzialnego za serię Test Drive Unlimited. Wprawdzie wspomniane CV jest już niedostępne, ale była w nim podobno mowa o „poufnej grze tworzonej z myślą o Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PlayStation 4”. Jeśli informacja jest prawdziwa, to studio Ivory Tower jest kolejnym deweloperem pracującym nad produkcją na nastepcę PlayStation 3.

Dead Space

W oficjalnym sklepie internetowym firmy Electronic Arts rozpoczęto sprzedaż specjalnych zegarków stworzonych na wzór tego, z którego korzysta Isaac Clark w nadchodzącej grze Dead Space 3. Wszelkie zdjęcia i szczegóły na temat owego przydatnego gadżetu znajdziecie w ofercie sklepu. Zegarek jest sprzedawany w limitowanej liczbie 500 sztuk za 265 dolarów (ok. 815 złotych bez podatku VAT).

Limitowany zegarek dla fanów serii Dead Space - Wieści ze świata (Dead Space, Bethesda Softworks, Ivory Tower) 4/2/13 - wiadomość - 2013-02-04
Limitowany zegarek dla fanów serii Dead Space

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.