Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2014, 13:09

autor: Góral

Wieści ze świata (Dead Island 2, Battlefield Hardline, Pillars of Eternity) 10/7/14

Dziś piszemy o ujawnionej dacie premiery bety gry Pillars of Eternity, statystykach z testów strzelanki FPP Battlefield Hardline, ankiecie dotyczącej edycji kolekcjonerskiej Dead Island 2, czy też zbliżającej się konsolowej premierze Shadow Warriora.

Pillars of Eternity

Beta gry Pillars of Eternity rozpocznie się 18 sierpniapoinformowało studio Obsidian Entertainment w serwisie Kickstarter. Więcej informacji na ten temat poznamy w następnym miesiącu. Jednocześnie warto wspomnieć, że twórcy podzielili się szczegółami dotyczącymi wybranych istot (Blights, Xaurip oraz Vithrack), które spotkamy w świecie produkcji.

Pillars of Eternity – Vithrack. - Wieści ze świata (Dead Island 2, Battlefield Hardline, Pillars of Eternity) 10/7/14 - wiadomość - 2014-07-10
Pillars of Eternity – Vithrack.

Lost Planet 3

Zgodnie z wcześniej daną obietnicą, PC-towe Lost Planet 3 otrzyma dziś stosowną aktualizację, przenoszącą grę na nowe serwery, w związku z zamknięciem usługi GameSpy. Niestety w wyniku migracji rankingi trybów multiplayer zostaną zresetowane, tak samo jak i galeria filmowa. Wersja na Xboksa 360 nie została naruszona (zabawa wieloosobowa oczywiście nadal działa), a edycja na konsolę PlayStation 3 otrzymała patch kilka dni temu.

Shadow Warrior

Firmy Devolver Digital i Majesco Entertainment zawarły umowę, na mocy której drugi z wymienionych wydawców zajmie się dystrybucją pudełkowej wersji gry Shadow Warrior na konsolach PlayStaton 4 i Xbox One. Produkcja stworzona przez polski zespół Flying Wild Hog trafi na next-geny we wrześniu w sugerowanej cenie 39,99 dolarów.

QuakeCon 2014

Bethesda Softworks ujawniła, że na imprezie QuakeCon 2014 ponownie odbędzie się turniej dla osób składających własne komputery PC. Zabawa odbywać ma się w trzech kategoriach - Case Mod Classic (budowanie komputera na podstawie obudowy znajdującej się w sprzedaży detalicznej), Scratch-Build Mod (podzespoły umieszczone w czymkolwiek, byleby nie w klasycznej obudowie komputerowej) oraz id/Bethesda Themed Mod (komputer związany tematycznie z firmami id Software/Bethesda lub ich grami). Regulamin zawodów znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Dead Island 2

Firma Deep Silver, wydawca gry Dead Island 2, opublikowała ankietę dotyczącą zawartości edycji kolekcjonerskiej nadchodzącej produkcji. Jeżeli chcecie wpłynąć na to, co znajdziemy w takim wydaniu, to czym prędzej udajcie się w to miejsce i wybierzcie, co jest Waszym zdaniem niezbędnym gadżetem, a co nie.

Battlefield Hardline

Studio Visceral Games opublikowało statystyki z beta testów strzelanki FPP Battlefield Hardline. Dowiedzieliśmy się m.in., że zebrano 9 bilionów dolarów w trybie Bloodmoney, zniszczono blisko 13 mln pojazdów czy też zainicjowano ponad 1,6 mln napadów. Kilka pozostałych danych znajdziecie na poniższej infografice.

Wieści ze świata (Dead Island 2, Battlefield Hardline, Pillars of Eternity) 10/7/14 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: