Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2016, 13:58

autor: Draug

Wieści ze świata (Crackdown 3, Dark Souls III, Planet Coaster) 25/11/2016

Dziś piszemy o postępach prac nad grą Crackdown 3 oraz o patchach 1.09 do Dark Souls III i 1.0.1 do Planet Coaster. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Crackdown 3 nadal w produkcji, zapewnia Phil Spencer

Phil Spencer odpowiedział na Twitterze na pytania graczy zaniepokojonych przedłużającym się milczeniem ze strony twórców Crackdown 3, uspokajając, że gra nadal jest w produkcji. Szef xboksowej dywizji Microsoftu zdradził, że widział niedawno świeżą wersję tego tytułu i jest zadowolony z postępów studia Reagent Games. Szczególnie cieszy go fakt, że już na pierwszy rzut oka widać, że to Crackdown – zachowano charakterystyczny styl serii. Premiery owej pozycji możemy spodziewać się w przyszłym roku (na PC i XOne).

Wieści ze świata (Crackdown 3, Dark Souls III, Planet Coaster) 25/11/2016 - ilustracja #1

Dark Souls III z patchem 1.09

Studio From Software wypuściło patch 1.09 do gry Dark Souls III na PC, PS4 i XOne. Łatka skupia się na zawartości z dodatku Ashes of Ariandel, a konkretnie na lokacji Painted World of Ariandel (np. teraz zaproszeni gracze mogą wspomóc gospodarza w walce z Sir Vilhelmem) i arenie Undead Match. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Planet Coaster z patchem 1.0.1

Studio Frontier Developments wypuściło pierwszy popremierowy patch do strategii Planet Coaster, oznaczony numerem 1.0.1. Łatka dodaje garść schematów (np. sklepów i kolejek), wprowadza trudniejszy tryb wyzwań, poprawia optymalizację i stabilność gry, delikatnie usprawnia interfejs, a także eliminuje paręnaście błędów. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Wieści ze świata (Crackdown 3, Dark Souls III, Planet Coaster) 25/11/2016 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii: