Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2014, 12:50

autor: Sarge

Wieści ze świata (BeamNG.drive, Lord of Ultima, Turbine Entertainment) 13/2/14

Dziś piszemy m.in. o zwolnieniach w zespole Turbine Entertainment, pojawieniu się gry BeamNG.drive w programie Steam Greenlight, a także o wyłączeniu serwerów Lord of Ultima. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Pac-Man Championship Edition DX+

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Pac-Man Championship Edition DX+. Dzieło studia Mine Loader Software można aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 4,99 euro (ok. 21 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

BeamNG.drive

W programie Steam Greenlight pojawił się symulator samochodowy BeamNG.drive, który obecnie ubiega się o prawo do znalezienia się w ofercie Steama. Produkt można traktować jako swego rodzaju demo technologiczne prezentujące realistyczny model jazdy i system zniszczeń oraz fizyki. Obecnie BeamNG.drive znajduje się w fazie testów alfa. Data premiery pełnej wersji nie jest znana. Jeśli chcecie, by BeamNG.drive trafił do oferty Steama, możecie zagłosować pod tym adresem.

Turbine Entertainment

Przedstawiciel firmy Warner Bros. Interactive Entertainment potwierdził serwisowi Gamasutra, że zwolniono pewną część pracowników studia Turbine Entertainment (The Lord of the Rings Online). Nie wiadomo, o jakiej liczbie osób mowa. Trudno też powiedzieć, czy wpłynie to negatywnie na proces produkcji nadchodzącej gry Infinite Crisis.

Lord of Ultima

Studio EA Phenomic poinformowało, że 12 maja o godzinie 8:00 wyłączona zostanie strategiczna gra przeglądarkowa Lord of Ultima. Oznacz to, że zamknięte zostaną serwery tej produkcji i wstrzymany będzie jej rozwój. Twórcy zalecają jak najszybsze wydanie zakupionej wcześniej wirtualnej waluty i wyłączyli opcję kolejnych zakupów. Od tej pory niemożliwa jest też rejestracja nowych kont.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Falcon 3.0

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Final Fantasy XIV: A Realm Reborn – zwiastun wersji na PS4
  2. Dead Rising 3 – zwiastun na premierę DLC Fallen Angel
  3. Guild Wars 2 – Escape from Lion’s Arch – trailer
  4. inFamous: Second Son – zwiastun edycji kolekcjonerskiej
  5. Titanfall – zwiastun wersji beta
  6. WildStar – Flick Adventures – trailer
  7. Evolve - trailer