Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2013, 14:45

autor: Sarge

Wieści ze świata (Batman: Arkham Origins, Halo 4, Extraction) 27/8/13

Dziś piszemy m.in. o Batman: Arkham Origins w wersjach na konsole nowej generacji, wydaniu Halo 4: Game of the Year Edition, a także zmianie tytułu strzelaniny Dirty Bomb na Extraction. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Brutal Legend

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Brutal Legend. Dzieło studia Double Fine możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 4,74 euro (ok. 20 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Halo 4

Reprezentant firmy Microsoft potwierdził serwisowi IGN, że gra Halo 4 ukaże się w październiku w wersji Game of the Year Edition. W skład tej edycji oprócz samej produkcji studia 343 Industries wejdą dodatki DLC. Wszelkie szczegóły na temat zawartości Halo 4: Game of the Year Edition zostaną ujawnione w niedzielę.

Batman: Arkham Origins

Firma Warner Bros. Interactive ogłosiła na Twitterze, że gra Batman: Arkham Origins ukaże się tylko na dotychczas zapowiedzianych platformach sprzętowych (PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii U) i nie trafi na PlayStation 4 oraz Xboksa One. To powinno ostatecznie uciąć wszelkie spekulacje na ten temat. Niektórzy gracze wciąż mieli nadzieję na to, że produkcja studia WB Games Montreal jednak pojawi się także na konsolach nowej generacji, ale najwyraźniej nie ma na to szans.

Batman: Arkham Origins nie ukaże się na konsolach nowej generacji - Wieści ze świata (Batman: Arkham Origins, Halo 4, Extraction) 27/8/13 - wiadomość - 2013-08-27
Batman: Arkham Origins nie ukaże się na konsolach nowej generacji

Extraction

Wszystko wskazuje na to, że strzelanina free to play Dirty Bomb od studia Splash Damage (Brink, Wolfenstein: Enemy Territory) zmieniła tytuł na Extraction i zostanie wydana przez firmę Nexon. Tak wynika m.in. z oficjalnej strony internetowej, gdzie opis Extraction pokrywa się z tym, co wiedzieliśmy na temat Dirty Bomb. Jak dotąd studio Splash Damage nie potwierdziło tych informacji.

Scrolls

Studio Mojang wypuściło nową aktualizację do gry Scrolls, eliminującą błędy i wprowadzającą m.in. frakcję Decay oraz poprawki w rozgrywce. Łatka jest dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy Scrolls w wersji beta. Pełną listę zmian i nowości znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

War of the Vikings

Rozpoczęły się zamknięte beta testy gry War of the Vikings, które potrwają do 31 sierpnia (godzina 2:00). Chętni do wzięcia w nich udziału mogą wciąż zgłaszać się na oficjalnej stronie internetowej (namówienie przynajmniej pięciu znajomych gwarantuje dostęp do bety). W testach można sprawdzić tryb Pitched Arena na dwóch mapach, wybierając jedną z trzech klas postaci.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Witchaven II: Blood Vengeance
  2. BIT.TRIP FATE
  3. Dark Souls II
  4. International Rally Championship
  5. Network Q RAC Rally

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. DriveClub – PS4 gameplay
  2. Yoshi’s New Island – trailer
  3. Final Fantasy XIV: A Realm Reborn – Primals Unleashed trailer
  4. Killzone: Shadow Fall – rozgrywka w trybie multiplayer