Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2012, 12:10

autor: Sarge

Wieści ze świata (Assassin's Creed III, Call of Duty: Black Ops II) 6/8/12

Dziś piszemy m.in. o jutrzejszym ujawnieniu trybu multiplayer w grze Call of Duty: Black Ops II, beta testach Assassin's Creed III, teście wydajnościowym Left 4 Dead 2, a także wynikach sprzedaży serii BlazBlue. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Toki Tori

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Toki Tori. Dzieło studia Two Tribes możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 1,12 euro (ok. 5 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

PlanetSide 2

John Smedley z firmy Sony Online Entertainment ogłosił, że dzisiaj rozpoczynają się beta testy gry PlanetSide 2. Jeśli chcielibyście wziąć w nich udział, musicie udać się na oficjalną stronę internetową i zarejestrować się, a w przypadku otrzymania kodu, wpisać go w odpowiednie pola. PlanetSide 2 to kontynuacja sieciowej strzelaniny z 2003 roku, która ukaże się tylko na PC.

Assassin’s Creed III

Damien Kieken ze studia Ubisoft Annecy ogłosił w wywiadzie dla serwisu Xboxgamezone, że gracze nie będą mogli wziąć udziału w beta testach trybu multiplayer w grze Assassin’s Creed III. Twórcy bardzo chcieliby taką wersję udostępnić, ale zajęłoby to zbyt wiele czasu, który jest potrzebny na doszlifowanie produktu. Assassin’s Creed III zadebiutuje w październiku bieżącego roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360, a dopiero w dalszej kolejności na PC i Wii U.

Wieści ze świata (Assassin's Creed III, Call of Duty: Black Ops II) 6/8/12 - ilustracja #1
Fanom pozostaje czekać na premierę pełnej wersji

Left 4 Dead 2

Firma Valve wciąż pracuje nad przeniesieniem na Linuksa najpopularniejszych gier dostępnych w serwisie Steam, a jedną z nich jest Left 4 Dead 2. Amerykańska korporacja za pośrednictwem oficjalnego bloga podzieliła się wynikami testu wydajnościowego, w którym porównała działanie strzelaniny na dwóch komputerach. Oba wyposażone były w te same podzespoły, ale w jednym znalazł się system operacyjny Windows 7 SP1 64-bit, a w drugim Linux Ubuntu 12.04 32-bit. Okazało się, że po zoptymalizowaniu kodu gra lepiej działała na Linuksie, osiągając 315 klatek na sekundę, w porównaniu do 270 klatek na Windowsie 7.

Call of Duty: Black Ops II

Firma Activision zapowiedziała, że jutro poznamy wiele szczegółów na temat trybu multiplayer w grze Call of Duty: Black Ops II. Oprócz udostępnienia samych informacji, zobaczymy też rozgrywki sieciowe w akcji, a więc całkiem możliwe, że w sieci pojawi się nowy zwiastun. Call of Duty: Black Ops II zadebiutuje 13 listopada bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

BlazBlue

Firma Aksys Games ogłosiła, że wszystkie części serii bijatyk BlazBlue sprzedały się do tej pory w liczbie 1,7 miliona egzemplarzy na całym świecie, z czego 800 tysięcy rozeszło się w samych Stanach Zjednoczonych. Cykl zadebiutował pod postacią BlazBlue: Calamity Trigger, a obecnie czekamy na premierę odsłony BlazBlue: Chrono Phantasma, która zimą bieżącego roku pojawi się na automatach, a w dalszej kolejności na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: