Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2014, 12:25

autor: luckie

Wieści ze świata (Arma III, Plants vs Zombies: Garden Warfare, Ratchet & Clank HD Trilogy) 30/5/14

Dziś piszemy m.in. o premierze Arma III: Karts, zapowiedzi Plants vs Zombies: Garden Warfare na PlayStation 4 i PlayStation 3 oraz rychłym debiucie Ratchet & Clank HD Trilogy na PlayStation Vita. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (koniec 19:00 w sobotę):

 1. Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure – obniżka 75% – 4,99 euro (ok. 21 zł), WWW

Oferta weekendowa (koniec 19:00 w poniedziałek):

 1. Europa Universalis IV – obniżka 75% – 9,99 euro (ok. 41 zł), WWW
 2. RPG Maker VX Ace – obniżka 75% – 15 euro (ok. 62 zł) – za darmo przez weekend, WWW
 3. PayDay 2 – obniżka 67% – 9,33 euro (ok. 39 zł) – za darmo przez weekend, WWW

Arma III

Arma III: Karts - kolejny żart, który obrócił się w rzeczywistość - Wieści ze świata (Arma III, Plants vs Zombies: Garden Warfare, Ratchet & Clank HD Trilogy) 30/5/14 - wiadomość - 2014-05-30
Arma III: Karts - kolejny żart, który obrócił się w rzeczywistość

Primaaprilisowy żart studia Bohemia Interactive stał się rzeczywistością. Zapowiedziany 1 kwietnia dodatek DLC do Arma III, ArmA III: Karts, pojawił się wczoraj na Steamie w cenie 1,49 euro – część dochodów powędruje na konto Czeskiego Czerwonego Krzyża. Dzięki niemu, w przerwie od skomplikowanych operacji militarnych, fani mogą pośmigać gokartami, zarówno w pojedynkę (próby czasowe), jak i z innymi graczami.

Plants vs Zombies: Garden Warfare

Studio PopCap oficjalnie zapowiedziało Plants vs Zombies: Garden Warfare na PlayStation 4 i PlayStation 3. Gra trafi na konsole firmy Sony 22 sierpnia 2014 roku i zostanie wzbogacona o paczki DLC Garden Variety oraz Zomboss Down. Użytkownicy PS4 będą mogli zagrać w pełnym HD (1080p) oraz płynnych 60 klatkach na sekundę, bawić się w trybie split-screen, a także skorzystać z funkcji Remote Play, czyli możliwości prowadzenia rozgrywki na ekranie PlayStation Vita. Możliwe też będzie wspieranie kolegów w trybie Boss za pomocą mobilnej aplikacji.

Ratchet & Clank HD Trilogy

Odświeżona trylogia Ratchet & Clank trafi na PlayStation Vita - Wieści ze świata (Arma III, Plants vs Zombies: Garden Warfare, Ratchet & Clank HD Trilogy) 30/5/14 - wiadomość - 2014-05-30
Odświeżona trylogia Ratchet & Clank trafi na PlayStation Vita

Zestaw Ratchet & Clank HD Trilogy ukaże się na PlayStation Vita 2 lipca 2014 roku. Odświeżone wersje trzech pierwszych części kultowej zręcznościówki studia Insomniac po raz pierwszy trafiły na PlayStation 3 dwa lata temu. Na oficjalnym blogu PlayStation można przeczytać, że pakiet Ratchet & Clank HD Trilogy na przenośną Vitę będzie można kupić za 29,99 euro (ok. 124 zł) w wersji cyfrowej lub nabyć w tradycyjnym sklepie.

Invader

Project V1 nie okazał się być tym, na co liczyliśmy - Wieści ze świata (Arma III, Plants vs Zombies: Garden Warfare, Ratchet & Clank HD Trilogy) 30/5/14 - wiadomość - 2014-05-30
Project V1 nie okazał się być tym, na co liczyliśmy

Tajemniczy Project V1, o którym informowaliśmy w zeszłym tygodniu, to jednak nie wznowienie kultowego cyklu chodzonych bijatyk Viewtiful Joe, a serial internetowy, zatytułowany Invader. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany przy okazji tegorocznego E3 6 czerwca w tym miejscu.

PlayStation Plus

Od czerwca subskrybenci PlayStation Plus co miesiąc będą otrzymywać po dwie gry na każdą platformę sprzętową: PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita. Ponadto począwszy od lipca tytuły będą dostępne od pierwszej środy miesiąca. Czerwcowa oferta PS Plus prezentuje się następująco:

 1. PS4: Pixeljunk Shooter Ultimate
 2. PS4: Trine 2
 3. PS3: NBA 2K14
 4. PS3: Lone Survivor (Cross Buy)
 5. PS VITA: Dragon’s Crown
 6. PS VITA: Surge Deluxe

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Lost Sector
 2. Hack 'n' Slash
 3. Exogenesis: Perils of Rebirth
 4. BattleCry
 5. Acaratus

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Call of Duty: Ghosts Invasion DLC trailer
 2. Among The Sleep zwiastun na premierę
 3. Europa Universalis IV: Wealth of Nations trailer
 4. Enemy Front zwiastun fabularny
 5. Anomaly Defenders zwiastun na premierę
 6. Quantum Break gamescom 2014 teaser
 7. Total War: Rome II Pirates and Raiders DLC - trailer
 8. Sacred 3 duchy oręża (PL)
 9. BattleCry trailer
 10. The Sims 4 tryb budowania (PL)
 11. Borderlands: The Pre-Sequel! Handsome Jack trailer