Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2014, 12:28

autor: Góral

Plants vs. Zombies: Garden Warfare - sprzedano 1 mln egzemplarzy

Multiplayerowa strzelanka Plants vs. Zombies: Garden Warfare od studia PopCap ukaże się 19 sierpnia na konsolach PlayStation 3 i PlayStation 4 - poinformowała firma Electronic Arts. Przy okazji ujawniono, że xboksowe wersje gry sprzedały się w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare - na konsolach PlayStation dostępne będą ekskluzywne nakrycia głowy. - Plants vs. Zombies: Garden Warfare w sierpniu na konsolach PlayStation. Sprzedano milion egzemplarzy xboksowych wersji - wiadomość - 2014-05-30
Plants vs. Zombies: Garden Warfare - na konsolach PlayStation dostępne będą ekskluzywne nakrycia głowy.

Firma Electronic Arts ujawniła, że trzecioosobowa strzelanka multiplayer Plants vs. Zombies: Garden Warfare ukaże się 19 sierpnia na konsolach PlayStation 3 i PlayStation 4. Data dotyczy rynku amerykańskiego. W Europie tytuł zadebiutuje zapewne trzy dni później. Jednocześnie zdradzono, że wszystkie osoby, które zamówią projekt przed premierą, otrzymają dwie paczki cyfrowych kart oraz ekskluzywne czapeczki, służące do ozdabiania swoich bohaterów (zarówno po stronie roślin, jak i zombie). Wśród nich znajdą się nakrycia głowy z takich gier jak Ratchet & Clank, Sly Cooper i Fat Princess. Dodatkowo zdradzono, że tytuł w wersji na konsole Xbox sprzedał się w nakładzie przekraczającym milion egzemplarzy.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare w skrócie:
  • Gatunek: multiplayerowa strzelanka TPP
  • Deweloper: studio PopCap
  • Premiera: gra dostępna na konsolach Xbox 360 i Xbox One. 27 czerwca ukaże się na PC-tach, a 19 sierpnia na PlayStation 3 i PlayStation 4
  • Silnik gry: Frostbite 3

Przy okazji opublikowano powyższe nagranie oraz zapowiedziano, że tytuł prezentowany będzie w czasie targów E3. Już teraz wiemy jednak, że edycja na konsole firmy Sony zaoferuje zmagania 24 graczy podzielonych na dwie drużyny, w takich trybach jak Garden & Graveyards, Team Vanquish oraz w czteroosobowym Garden Ops. Nie zabraknie także split-screena i Boss Mode na PlayStation 4.

Jednocześnie przypominam, że 27 czerwca ukaże się PC-towa edycja Plants vs. Zombies: Garden Warfare, którą można już zamawiać w sklepie Origin w dwóch wersjach – zwykłej (79,90 zł) i cyfrowej edycji specjalnej (89,90 zł), zawierającej dodatkowy pakiet akcesoriów do personalizacji oraz 150 000 wirtualnych monet do wykorzystania w grze.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare w sierpniu na konsolach PlayStation. Sprzedano milion egzemplarzy xboksowych wersji - ilustracja #3Plants vs. Zombies: Garden Warfare ukazało się pod koniec lutego na konsolach Xbox One i Xbox 360. Tytuł został ciepło przyjęty przez rynek, zgarniając oceny na poziomie 7 – 8 w branżowych serwisach. Produkcja oparta jest na popularnej serii gier z gatunku tower defense, w której bronimy się przed atakami zombie, wykorzystując w tym celu waleczne rośliny.