Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2011, 12:20

Wieści ze świata (APB: Reloaded, R.U.S.E., E3 2011) 11/01/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku DLC do R.U.S.E., zamkniętych beta testach APB: Reloaded, liście wystawców na E3 2011, a także filmowej prezentacji Avatar Kinect. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku DLC do R.U.S.E., zamkniętych beta testach APB: Reloaded, liście wystawców na E3 2011, a także filmowej prezentacji Avatar Kinect. Zapraszamy do lektury.

R.U.S.E.

W przeciągu kilku najbliższych dni Ubisoft udostępni kolejny dodatek DLC do gry strategicznej R.U.S.E. Nosi on tytuł Chimera Pack. Wydawca poinformował o tym fakcie za sprawą Twittera. Kolejne szczegóły poznamy niebawem.

APB: Reloaded

Poznaliśmy zasady przystąpienia do zamkniętych beta testów APB: Reloaded. Gracze rozważający taką możliwość, powinni zainteresować się informacjami zawartymi na oficjalnym blogu gry, wyjaśniającymi co należy zrobić, by uzyskać dostęp do bety. Jednocześnie firma K2 Network, która dwa miesiące temu przejęła prawa do tytułu, poinformowała, że domyślnie dołączy do niej od 6000 do 8000 osób. Zamknięte testy wystartują w przyszłym miesiącu, za pośrednictwem portalu Gamersfirst.com.

E3 2011

Mimo że do rozpoczęcia tegorocznej edycji targów E3 pozostało jeszcze prawie sześć miesięcy (ich start przewidziany jest na 7 czerwca), już teraz zapowiadają się one imponująco. Potwierdza to aktualna lista wystawców, którzy zdecydowali się potwierdzić swoją obecność na imprezie. Znajdziecie ją na łamach oficjalnego serwisu internetowego E3 2011.

Avatar Kinect

W Sieci zamieszczony został film, prezentujący w akcji Avatar Kinect – aktualizację, która umożliwi kontrolowanie avatarów Xbox Live za pomocą Kinecta. Przypominamy, że całość oparta ma być nie tylko na rozpoznawaniu gestów, ale również wyrazów twarzy użytkowników, umożliwiając przenoszenie na wirtualną postać dodatkowych emocji.

SEGA

Firma SEGA przedstawiła kolejną listę klasycznych gier znanych z konsoli SEGA Mega Drive, które w ciągu najbliższych kilku godzin zawitają do oferty Steama (w cenie 4,49 euro za każdą). Znajdą się wśród nich następujące tytuły: Alien Soldier, Dr. Robotnik's Mean Bean Machine, Gunstar Heroes, Landstalker, Light Crusader, Shining Force, Shining Force II, Shining In The Darkness, Sonic The Hedgehog 2, Sonic 3 & Knuckles, Streets of Rage, Streets of Rage 2, Toejam & Earl, Toejam & Earl: Panic on Funkotron oraz Wonder Boy.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Torchlight

RUSH

LittleBigPlanet 2

Mythos

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Guild Wars 2 - Historia ArenaNet (PL)

Catherine

Dragon Age II - The Exiled Prince DLC

League of Legends: Clash of Fates - Blooper

Magic: The Gathering - Tactics – Developer Diary

RUSH

Gramy w Real Racing 2

gry