Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2020, 11:10

autor: AlexB

Wiedźmin - zobacz ponad 9 godzin analizy dwóch pierwszych części

Youtuber Joseph Anderson rozpoczął na swoim kanale serię filmów, w których analizuje gry z serii Wiedźmin. Jak na razie dostępne są dwa materiały – pierwszy skupia się na debiutanckiej produkcji studia CD Projekt RED z 2007 roku, a drugi na jej kontynuacji. Łącznie trwają one przeszło dziewięć godzin.

Wiedźmin niektórych z Was zdążył już zamęczyć na śmierć. Wszakże, ile można o nim mówić? Okazuje się jednak, że na świecie wciąż jest mnóstwo osób chcących o nim słuchać i zgłębiać jego temat. Do tej grupy należy anglojęzyczny YouTuber Joseph Anderson, który na swoim kanale zajmuje się dokładnymi analizami oraz recenzjami różnych gier. Ostatnio wziął on na warsztat właśnie popularną serię studia CD Projekt RED, opowiadającą o przygodach Geralta z Rivii. Opublikował on już dwa materiały – pierwszy skupia się w całości na wydanej w 2007 roku debiutanckiej grze z cyklu, a drugi na jej kontynuacji. Możecie je obejrzeć poniżej.

W przypadku powyższego filmu możecie uruchomić polskie napisy, przetłumaczone przez translator. Aby to zrobić, kliknijcie na ikonę kółka znajdującą się w lewym dolnym rogu odtwarzacza, wybierzcie opcję Napisy, włączcie angielskie, a następnie naciśnijcie na Przetłumacz automatycznie. Na liście, która się wyświetli, zaznaczcie nasz język.

Długość obu tych materiałów może robić wrażenie. Aby mogły one w ogóle powstać, Anderson poświęcił, jak sam twierdzi, ponad pięć tysięcy godzin. Nie tylko ukończył on wszystkie gry o Wiedźminie, ale również przeczytał opowiadania i powieści autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, a także obejrzał serial. Sporo zajął także montaż oraz nagranie komentarza.

Wiedźmin - zobacz ponad 9 godzin analizy dwóch pierwszych części - ilustracja #1
Anderson przeanalizował wiele szczegółów z gier o Wiedźminie.

W przygotowaniu znajduje się już kolejna część analizy Wiedźmina autorstwa Josepha Andersona, skupiająca się na „trójce”. Powinna się ona pojawić już wkrótce.

  1. Oficjalna strona internetowa cyklu Wiedźmin