Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2019, 18:43

Wiedźmin 3 na Switcha w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier

Według raportu Games Sales Data wersja Wiedźmina 3 na konsolę Nintendo Switch sprzedaje się bardzo dobrze, dzięki czemu produkcja powróciła w tym tygodniu do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się gier w regionie EMEAA. Na pierwszym miejscu nadal króluje FIFA 20.

Sukces Wiedźmina na Nintendo Switchu. - Wiedźmin 3 na Switcha w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier - wiadomość - 2019-10-25
Sukces Wiedźmina na Nintendo Switchu.

Według danych organizacji Games Sales Data najlepiej sprzedającą się grą w tym tygodniu w Europie, Afryce, Australii i na Środkowym Wschodzie jest FIFA 20. Produkcja nie schodzi ze szczytu listy, odkąd miała swoją premierę pod koniec września. Tuż za nią plasuje się kolejna świeża gra EA – Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville – która w cyfrowej dystrybucji sprzedaje się nawet lepiej niż FIFA, jednak zdecydowanie gorzej radzi sobie jej wersja pudełkowa.

Bardzo dobrze poradziła sobie także nowa produkcja łącząca klasyczną grę fitness i RPG akcji przeznaczona na konsolę Nintendo Switch – Ring Fit Adventure. W tym tygodniu znalazła się na czwartym miejscu najlepiej sprzedających się tytułów. Natomiast z wielkiego powrotu na szóstą lokatę rankingu mogą cieszyć się deweloperzy z CD Projekt. „Switcher” okazał się strzałem w dziesiątkę i z miejsca podbił serca wielu użytkowników przenośnej konsoli Nintendo. Co więcej japońska firma nie podaje wyników sprzedaży cyfrowych wersji gier, a mimo tego Wiedźmin 3 i tak znalazł się na liście. Produkcja już w dniu premiery zbierała bardzo dobre recenzje.

Na uwagę zasługuje także Total War: Warhammer II, który z 326 miejsca wskoczył do pierwszej dziesiątki. Ranking dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w tym tygodniu znajdziecie poniżej.

Najlepiej sprzedające się gry w regionie EMEAA

Poprzedni tydzień

Ten tydzień

Tytuł

1

1

FIFA 20

Nowość

2

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville

3

3

GTA V

Nowość

4

Ring Fit Adventure

2

5

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

217

6

Wiedźmin 3: Dziki Gon

10

7

Mario Kart 8: Deluxe

4

8

The Legend of Zelda: Link's Awakening

5

9

Red Dead Redemption 2

326

10

Total War: Warhammer II