Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2019, 17:59

autor: aadamus

Reżyser filmu Mad Max: Fury Road chyli czoła przed Death Stranding

Reżyser filmu Mad Max: Fury Road, George Miller, jest zachwycony Death Stranding. Filmowiec docenił zdolności Hideo Kojimy, porównując go do wielkich filmowych twórców.

Death Stranding okaże się najbardziej spektakularną premierą tego roku? - Reżyser filmu Mad Max: Fury Road chyli czoła przed Death Stranding - wiadomość - 2019-10-25
Death Stranding okaże się najbardziej spektakularną premierą tego roku?

Premiera Death Stranding zbliża się wielkimi krokami. Pierwsza gra od czasu rozstania się Hideo Kojimy z Konami rozbudza wyobraźnię wielu graczy na całym świecie. Sam ojciec produkcji stara się mocno podkreślić jej niecodzienność, mówiąc między innymi, że ma problemy ze zrozumieniem własnego dzieła. Jak się okazuje, Kojima został doceniony przez reżysera filmu Mad Max: Fury Road – George’a Millera – który porównał go do wielkich twórców filmowych.

Wypowiedzi Millera znalazły się w opublikowanym przez serwis IGN filmiku. Reżyser wyraźnie podkreśla w nich swoje uznanie dla Hideo Kojimy. Jednocześnie zdaje on sobie sprawę z tego, że nie wszyscy ludzie zaakceptują Death Stranding.

Umiejętności, które dostrzegam u wielkich twórców filmowych, teraz widzę również w pracy pana Kojimy.

Warto przypomnieć, że ostatnie tygodnie przyniosły dużo nowych informacji związanych z Death Stranding. Dowiedzieliśmy się, jakie jest uzasadnienie klasyfikacji wiekowej tytułu. Zobaczyliśmy także zwiastun zawierający wydarzenia z czasów pierwszej wojny światowej oraz poznaliśmy kolejną gwiazdę, która zagra w produkcji - amerykańskiego komika Conana O’Briena. Do plejady gwiazd, które zobaczymy w tytule, miał także dołączyć twórca serii Gears of War - Cliff „Cliffy B” Bleszinski. Zdecydował się on jednak odmówić.

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada 2019 roku wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Gra otrzyma polską wersję językową (napisy i dialogi).