Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2019, 17:34

autor: Froozyy

Conan O'Brien i kostium wydry w zwiastunie Death Stranding

Do sieci trafił filmik prezentujący kolejną postać w Death Stranding. W The Wandering MC wcielił się znany amerykański komik - Conan O'Brien. Jeśli uda nam się zaprzyjaźnić z nim w grze, to wręczy nam kostium wydry, który pozwoli na bezpieczne pływanie w rzekach.

Tak. W Death Stranding będziecie mogli przywdziać kostium wydry. - Conan O'Brien i kostium wydry w zwiastunie Death Stranding - wiadomość - 2019-10-24
Tak. W Death Stranding będziecie mogli przywdziać kostium wydry.

W sieci ukazał się kolejny krótki zwiastun postaci i nowego elementu gry w Death Stranding. Tym razem dowiedzieliśmy się, że w rolę postaci nazwanej The Wandering MC wcielił się amerykański komik - Conan O’Brien. Jeśli zaprzyjaźnimy się z nim w grze, to wręczy on nam kostium wydry, dzięki któremu główny bohater będzie mógł bezpiecznie pływać w rzekach. Filmik prezentujący ową postać oraz strój możecie obejrzeć poniżej.

Jeśli Waszą uwagę przykuły specyficzne ruchy Sama podczas pływania, to warto wiedzieć, że jest to naturalne zachowanie wydr, które w taki właśnie sposób uderzają małżami o ostry kamień położony na brzuchu, dzięki czemu mogą otworzyć muszlę i zaspokoić głód (filmik poglądowy). Nie wiadomo jeszcze, w jakim celu główny bohater miałby naśladować te zwierzątka. Wiemy natomiast, że Hideo Kojima lubi niekonwencjonalne rozwiązania (w Death Stranding będziemy mogli np. oddawać mocz). Jeśli chcecie natomiast poznać historię O’Briena o tym, jak znalazł się w grze, to obejrzyjcie jego materiał, w którym w specyficzny dla siebie sposób komik przedstawia wyprawę do studia, gdzie trwały prace nad produkcją.

Death Stranding pojawi się wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Tytuł zadebiutuje 8 listopada 2019 roku i otrzyma pełną polską lokalizację (napisy i dialogi). Nic nie opóźni premiery gry, ponieważ ta już pokryła się złotem, co oznacza, że prace nad nią zostały ukończone.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Death Stranding

Death Stranding