Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2019, 17:34

autor: Froozyy

Conan O'Brien i kostium wydry w zwiastunie Death Stranding

Do sieci trafił filmik prezentujący kolejną postać w Death Stranding. W The Wandering MC wcielił się znany amerykański komik - Conan O'Brien. Jeśli uda nam się zaprzyjaźnić z nim w grze, to wręczy nam kostium wydry, który pozwoli na bezpieczne pływanie w rzekach.

Tak. W Death Stranding będziecie mogli przywdziać kostium wydry. - Conan O'Brien i kostium wydry w zwiastunie Death Stranding - wiadomość - 2019-10-24
Tak. W Death Stranding będziecie mogli przywdziać kostium wydry.

W sieci ukazał się kolejny krótki zwiastun postaci i nowego elementu gry w Death Stranding. Tym razem dowiedzieliśmy się, że w rolę postaci nazwanej The Wandering MC wcielił się amerykański komik - Conan O’Brien. Jeśli zaprzyjaźnimy się z nim w grze, to wręczy on nam kostium wydry, dzięki któremu główny bohater będzie mógł bezpiecznie pływać w rzekach. Filmik prezentujący ową postać oraz strój możecie obejrzeć poniżej.

Jeśli Waszą uwagę przykuły specyficzne ruchy Sama podczas pływania, to warto wiedzieć, że jest to naturalne zachowanie wydr, które w taki właśnie sposób uderzają małżami o ostry kamień położony na brzuchu, dzięki czemu mogą otworzyć muszlę i zaspokoić głód (filmik poglądowy). Nie wiadomo jeszcze, w jakim celu główny bohater miałby naśladować te zwierzątka. Wiemy natomiast, że Hideo Kojima lubi niekonwencjonalne rozwiązania (w Death Stranding będziemy mogli np. oddawać mocz). Jeśli chcecie natomiast poznać historię O’Briena o tym, jak znalazł się w grze, to obejrzyjcie jego materiał, w którym w specyficzny dla siebie sposób komik przedstawia wyprawę do studia, gdzie trwały prace nad produkcją.

Death Stranding pojawi się wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Tytuł zadebiutuje 8 listopada 2019 roku i otrzyma pełną polską lokalizację (napisy i dialogi). Nic nie opóźni premiery gry, ponieważ ta już pokryła się złotem, co oznacza, że prace nad nią zostały ukończone.