Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 22:19

autor: "Vergil"

Death Stranding – nowy gameplay prezentuje m.in. oddawanie moczu

Swoją obecność na targach gamescom zaznaczyła gra Death Stranding. W trakcie prezentacji rozgrywki dowiedzieliśmy się, że główny bohater gry będzie musiał oddawać mocz, a także, że w jej obsadzie znalazł się znany branżowy dziennikarz – Geoff Keighley.

Najwyraźniej Death Stranding będzie bardziej realistyczne, niż mogłoby się wydawać. - Death Stranding – nowy gameplay prezentuje m.in. oddawanie moczu - wiadomość - 2019-08-20
Najwyraźniej Death Stranding będzie bardziej realistyczne, niż mogłoby się wydawać.

Ceremonię otwarcia tegorocznych targów gamescom zakończyła prezentacja rozgrywki z gry Death Stranding, która rozpoczęła się od... oddania moczu przez głównego bohatera – Sama Bridgesa, co z kolei doprowadziło do... wyrośnięcia grzyba. Następnie protagonista dotarł do kontenera, w którym holograficzna postać o twarzy Geoffa Keighleya (tak, tego Geoffa Keighleya) i głosie Matta Mercera zleciła mu zadania. Po wszystkim bohater spadł z klifu, strasząc dziecko przytwierdzone do jego kombinezonu, wobec czego nie pozostało mu nic innego, jak je uspokoić. Brzmi interesująco? Przekonajcie się więc sami, co tym razem przygotował dla nas Hideo Kojima i jego zespół – Kojima Productions.

Poza tym „swoje pięć minut” otrzymali nowi bohaterowie historii opowiadanej przez Hideo i spółkę, czyli Mama (w tej roli Margaret Qualley), której dziecko żyje „po drugiej stronie”, a także Dead Man (grany przez Guillermo del Toro) i wyżej wspomniane Bridge Baby.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Death Stranding