Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 22:00

Pierwszy zwiastun horroru Remothered: Going Porcelain

Zobaczyliśmy zwiastun kolejnej części horroru z serii Remothered. Gra zaoferuje znane rozwiązania, lecz twórcy obiecują jeszcze większy poziom immersji. Tytuł ma ukazać się wiosną 2020 roku.

Zobaczyliśmy pierwszy zwiastun nowego horrou z serii Remothered. - Pierwszy zwiastun horroru Remothered: Going Porcelain - wiadomość - 2019-08-19
Zobaczyliśmy pierwszy zwiastun nowego horrou z serii Remothered.

Na gamescomie 2019 pokazano pierwszy zwiastun Remothered: Going Porcelain, czyli kontynuacji survival horroru wydanego w 2018 roku. Za produkcję odpowiada wydawca Modus Games oraz deweloperzy z Darril Arts oraz Stormind Games. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch wiosną 2020 roku.

W nowej odsłonie Remothered zostanie wprowadzone sporo zmian, które mają przypaść do gustu zarówno weteranom, jak i nowym fanom gry. Przede wszystkim znana z poprzedniej części - Tormented Fatherspsychologiczna narracja powróci z jeszcze większą mocą, wprowadzając immersję na zupełnie inny poziom. Do znanych już postaci dołączą nowe, inspirowane tymi z kultowych filmów grozy. Gra doczeka się również przerywników filmowych z prawdziwego zdarzenia, dzięki czemu gracz w przystępniejszy sposób przyswoi opowiadaną historię.

Natomiast rozgrywka nie zaprezentuje nam nic, co by wyróżniało grę na tle popularnych produkcji. Znane z innych tytułów skradanie się oraz uciekanie to główne sposoby eksploracji świata w Remothered: Going Porcelain. W grze pojawią się również zagadki oraz dodatkowe elementy poszerzające wiedzę o świecie.