Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2019, 22:37

Call of Duty Modern Warfare - otwarta alfa trybu 2vs2 tylko na PS4

W sieci ukazał się zwiastun informujący o alfa testach trybu 2v2 w nadchodzącym Call of Duty: Modern Warfare. Niestety tylko posiadacze konsol PlayStation 4 będą mogli wziąć w nich udział.

Testy trybu 2v2 odbędą się tylko na PlayStation 4. - Call of Duty - otwarta alfa trybu 2vs2 tylko na PS4 - wiadomość - 2019-08-19
Testy trybu 2v2 odbędą się tylko na PlayStation 4.

Właśnie ukazał się krótki zwiastun informujący o bezpłatnych testach trybu Gunfight 2v2 w Call of Duty: Modern Warfare. Odbędą się one w dniach 23 – 25 sierpnia, lecz tylko posiadacze konsol PlayStation 4 będą mogli wziąć w nich udział (do zabawy nie jest wymagany abonament PS Plus). W testach alfa zawalczymy na pięciu mapach, w tym na niewidzianych wcześniej „Docks” oraz „Speedball”.

W Gunfight naszym głównym celem będzie wygranie pięciu rund. Haczyk polega na tym, że w każdej z nich gracze zostaną wyposażeni w losowy arsenał broni. Ma to zapewnić nieprzywidywalność oraz ciągłą zabawę. Warto jednak nadmienić, że przeciwna drużyna dostanie taki sam zestaw, co wprowadzi do rozgrywki pewną dozę strategii.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare zapowiedziana jest na 25 października 2019 roku. Produkcja ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.