Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2015, 11:10

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny do pobrania w pre-loadzie na Steamie, GOG.com i Xbox Games

Studio CD Projekt RED umożliwiło wstępne pobranie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon dla osób, które zamówiły tytuł w cyfrowej dystrybucji na Steamie, GOG.com i Xbox Games. Na swoją kolej muszą poczekać jedynie użytkownicy konsoli PlayStation 4.

Pobierz Wiedźmina 3 wcześniej, by w dniu premiery nie walczyć z serwerami. - Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny do pobrania w pre-loadzie na Steamie, GOG.com i Xbox Games - wiadomość - 2015-05-12
Pobierz Wiedźmina 3 wcześniej, by w dniu premiery nie walczyć z serwerami.

Osoby, które zamówiły grę Wiedźmin 3: Dziki Gon w cyfrowej dystrybucji mogą już wstępnie pobrać produkcję. Opcja ta dostępna jest zarówno dla użytkowników GOG.com, Steam, jak i fanów konsoli Xbox One, którzy zakupili tytuł w sklepie Xbox Games. Produkcja zostanie aktywowana oczywiście w dniu premiery, która odbędzie się 19 maja na PlayStation 4 (w tym przypadku gracze nie mogą jeszcze skorzystać z pre-loadu), Xboksie One oraz komputerach osobistych. Oczywiście oprócz wersji cyfrowej, produkcja dostępna będzie także w pudełkach. Z ofertami poszczególnych sprzedawców zapoznacie się w ramce z prawej strony. Ceny tytułu zaczynają się od około 120 zł w przypadku PC-tów i około 200 zł na konsolach. Pamiętajcie również, że wersja retail na blaszakach dostarczana będzie z kodem do wykorzystania na platformie GOG.com.

Przy okazji przypominam wczorajsze doniesienia związane z popularnością produkcji. Okazało się bowiem, ze firmie CD Projekt udało się sprzedać ponad milion egzemplarzy produkcji jeszcze przed jej premierą. Dodatkowo wczoraj pojawiło się kolejne nagranie z rozgrywką, tym razem pochodzące z wersji na konsolę Xbox One. Obejrzycie je w tym miejscu. Jeżeli natomiast jesteście zainteresowani tym, jak wygląda edycja na PlayStation 4, to stosowny materiał wklejam poniżej.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon