Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2015, 11:10

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny do pobrania w pre-loadzie na Steamie, GOG.com i Xbox Games

Studio CD Projekt RED umożliwiło wstępne pobranie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon dla osób, które zamówiły tytuł w cyfrowej dystrybucji na Steamie, GOG.com i Xbox Games. Na swoją kolej muszą poczekać jedynie użytkownicy konsoli PlayStation 4.

Pobierz Wiedźmina 3 wcześniej, by w dniu premiery nie walczyć z serwerami. - Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny do pobrania w pre-loadzie na Steamie, GOG.com i Xbox Games - wiadomość - 2015-05-12
Pobierz Wiedźmina 3 wcześniej, by w dniu premiery nie walczyć z serwerami.

Osoby, które zamówiły grę Wiedźmin 3: Dziki Gon w cyfrowej dystrybucji mogą już wstępnie pobrać produkcję. Opcja ta dostępna jest zarówno dla użytkowników GOG.com, Steam, jak i fanów konsoli Xbox One, którzy zakupili tytuł w sklepie Xbox Games. Produkcja zostanie aktywowana oczywiście w dniu premiery, która odbędzie się 19 maja na PlayStation 4 (w tym przypadku gracze nie mogą jeszcze skorzystać z pre-loadu), Xboksie One oraz komputerach osobistych. Oczywiście oprócz wersji cyfrowej, produkcja dostępna będzie także w pudełkach. Z ofertami poszczególnych sprzedawców zapoznacie się w ramce z prawej strony. Ceny tytułu zaczynają się od około 120 zł w przypadku PC-tów i około 200 zł na konsolach. Pamiętajcie również, że wersja retail na blaszakach dostarczana będzie z kodem do wykorzystania na platformie GOG.com.

Przy okazji przypominam wczorajsze doniesienia związane z popularnością produkcji. Okazało się bowiem, ze firmie CD Projekt udało się sprzedać ponad milion egzemplarzy produkcji jeszcze przed jej premierą. Dodatkowo wczoraj pojawiło się kolejne nagranie z rozgrywką, tym razem pochodzące z wersji na konsolę Xbox One. Obejrzycie je w tym miejscu. Jeżeli natomiast jesteście zainteresowani tym, jak wygląda edycja na PlayStation 4, to stosowny materiał wklejam poniżej.