Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2015, 18:08

autor: Kamil Zwijacz

Wiedźmin 3: Dziki Gon z milionem zamówień przedpremierowych

Firma CD Projekt ujawniła, że na tydzień przed premierą gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, produkcji udało się przekroczyć magiczny próg miliona pre-orderów. Wynik ten osiągnięto jeszcze przed wkroczeniem kampanii promocyjnej w kulminacyjną fazę.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w skrócie:
  • Gatunek: RPG akcji
  • Deweloper: CD Projekt RED
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 19 maja 2015 roku
  • Inne: na grę złożono ponad milion zamówień przedpremierowych

Do premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pozostało tylko kilka dni, ale firma CD Projekt już odniosła sukces. Dziś poinformowano bowiem, że tytuł cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy złożyli ponad milion zamówień przedpremierowych. Pochwalono się również, że najważniejsza część kampanii promocyjnej dopiero wystartowała, więc przekroczenie magicznego poziomu jeszcze przed jej kulminacyjnym momentem jest świetnym wynikiem. Krótko pisząc, firma zdecydowanie ma się z czego cieszyć, a w najbliższych dniach zapewne świętować będzie jeszcze bardziej, gdyż tytuł zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC 19 maja.

Wiedźmin 3: Dziki Gon z milionem zamówień przedpremierowych - ilustracja #1

O grze powiedziano już właściwie wszystko, ale warto przypomnieć sobie kilka rzeczy. Przede wszystkim akcja produkcji opowiadać ma o kolejnych przygodach Geralta. Tym razem będzie on musiał się zmierzyć z tytułowym Dzikim Gonem, ale nie tylko, gdyż fabuła poruszy szereg innych wątków, w tym chociażby ten dotyczący poszukiwania utraconej miłości.

Produkcja po raz pierwszy ukaże się jednocześnie na trzech platformach sprzętowych. „Jedynka” wyszła bowiem tylko na komputery osobiste, „dwójka” na PC-ty i Xboksa 360, a Wiedźmin 3: Dziki Gon od początku projektowany był z myślą o najnowszych konsolach oraz oczywiście „blaszakach”.

Tytuł będzie też pierwszą produkcją wykorzystującą wszystkie możliwości platformy GOG Galaxy, która ostatnio weszła w fazę otwartych beta testów. W tym momencie warto też wspomnieć, że w pudełku z grą znajdziemy kod do wykorzystania w GOG.com, a do uruchomienia gry wymagane będzie połączenie z Internetem, niezbędne do pobrania niewielkiego pliku aktywującego.

TWOIM ZDANIEM

Masz pre-order Wiedźmina 3?

Jasna sprawa.
60,3%
Nie zamawiam przed premierą.
39,7%
Zobacz inne ankiety