Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 maja 2015, 17:00

Nagraj gameplay i zostań asem przestworzy!

Wraz z firmami NVIDIA oraz Gaijin Entertainment zapraszamy Was do wzięcia udziału w najnowszym konkursie na GRY-OnLine. Do wygrania karty graficzne GeForce 970!

Nagraj gameplay i zostań asem przestworzy! - ilustracja #1

Baczność rekruci Dywizjonu GeForce! Prosimy o uwagę!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w najnowszym konkursie na GRY-OnLine.pl!. Wraz z firmami NVIDIA® oraz Gaijin Entertainment przygotowaliśmy dla Was konkurs dotyczący gry War Thunder.

Czy jesteś gotów zasiąść za sterami samolotów i pokazać, że zasługujesz na tytuł asa przestworzy? Może właśnie Ty okryjesz się wieczną chwałą, zapiszesz w kartach historii Dywizjonu GeForce, a pozostali piloci będą wspominać o Tobie z szacunkiem godnym bohaterów. Sprawdź, czy twoje umiejętności i odwaga podołają postawionemu wyzwaniu! Jakiemu?

Dowództwo ogłasza: Waszym zadaniem jest stworzenie kreatywnego i interesującego materiału wideo, z użyciem gameplay’u z gry „War Thunder”! Konkurs dzieli się na dwa tryby, mianowicie „Standardowy” i „Weteran”, więc każdy z rekrutów znajdzie dla siebie zajęcie. Jeden z poruczników Dywizjonu GeForce oraz redaktor tvgry.pl, nagrał dla Was krótki film instruktażowy, który znajdziecie poniżej.

Film instruktażowy

Przejdź na stronę konkursową i wygraj kartę marki nVidia!">

Co więcej, na stronie konkursowej (zakładka „Dywizjon GeForce”) umieściliśmy dla Was pięć specjalnie przygotowanych materiałów wideo. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji oraz inspiracji, które pomogą Wam w tym konkursie.

Nagrodami dla wytrwałych pilotów, oprócz glorii i poszanowania, są dwie karty graficzne GeForce 970 GTX. Ponadto mamy do rozdania specjalne zestawy do gry „War Thunder”: w trybie „Standardowym” - 10x zestawów “Zwycięstwo jest nasze”, w trybie „Weteran” - 5x Zestaw "Ultra". Więcej szczegółów dotyczących nagród znajdziecie na specjalnie dedykowanej stronie konkursowej w zakładce „Nagrody”.

Liczymy na Waszą wyobraźnię dzielni piloci! Wszystkie zgłoszenia należy umieszczać na portalu Youtube, a adres w polu komentarzy pod stroną konkursową. Na Wasze prace czekamy do 28 maja 2015 roku włącznie!

Szczegóły konkursu

  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę w danej kategorii, ale dozwolone jest wzięcie udziału w obydwu kategoriach. Nie można jednak używać tego samego gameplayu do dwóch trybów!
  • Zgłoszenie wideo do trybu „Standardowego” powinno być nie dłuższe niż 3 minuty, a do trybu „Weteran” nie dłuższe niż 4 minuty. W pracy wideo można zastosować udźwiękowienie własnego autorstwa lub utwory muzyczne na licencji Creative Commons.
  • Materiały filmowe należy umieścić w serwisie Youtube, a następnie zamieścić link do zgłoszenia w komentarzu na stronie konkursowej. Film nie może być ustawiony jako prywatny.
  • Pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”) oraz uzupełnieniu danych wszelkich danych osobowych na profilu.

Po pozostałe informacje, jak również szczegółowy regulamin konkursu odsyłamy Was na specjalną stronę konkursową. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia w wykonywaniu prac! Odmaszerować!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

War Thunder

War Thunder