Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2009, 11:35

autor: Maciej "Maciej Śliwiński" Śliwiński

Wideo prezentujące PlayStation 3 Slim oraz pierwsze plotki dotyczące nowych wersji tej konsoli

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Sony, najważniejszą przekazaną światu informacją była zapowiedź wprowadzenia na rynek w pierwszym tygodniu września konsoli PlayStation 3 Slim. W sieci dostępny jest już między innymi film prezentujący ważny moment – rozpakowywanie pudełka z konsolą oraz pierwsze spekulacje dotyczące innych wersji zapowiedzianego wczoraj produktu.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Sony, najważniejszą przekazaną światu informacją była zapowiedź wprowadzenia na rynek w pierwszym tygodniu września konsoli PlayStation 3 Slim. W sieci dostępny jest już między innymi film prezentujący ważny moment – rozpakowywanie pudełka z konsolą oraz pierwsze spekulacje dotyczące innych wersji produktu. Wczoraj zapowiedziano tylko PlayStation 3 Slim ze 120 GB dyskiem.

Serwis Kotaku.com na swoich łamach umieścił krótki materiał wideo ujawniający wygląd pudełka, w którym rozprowadzana będzie nowa konsola, oraz jego zawartość. Warto zobaczyć PlayStation 3 Slim z bliska, tym bardziej, że na filmiku zobaczymy również, jak prezentuje się ona w porównaniu ze starszą siostrą – PlayStation 3. Materiał możecie zobaczyć pod tym adresem.

Jeśli jesteście zainteresowani porównaniem możliwości wszystkich konsol z rodziny PlayStation 3 od momentu światowej premiery, polecamy Wam poniższe zestawienie, uwzględniające szczegółowe dane techniczne oraz cenę produktów:

Wideo prezentujące PlayStation 3 Slim oraz pierwsze plotki dotyczące nowych wersji tej konsoli - ilustracja #1

Zapowiedź PlayStation 3 Slim wywołała już pierwsze spekulacje na temat tej konsoli. Według plotek opublikowanych na serwisie Joystiq.com, Sony planuje wprowadzić na rynek również konsolę z dyskiem twardym o pojemności 250 GB. Podstawowa, zapowiedziana wczoraj wersja oferować ma o połowę mniej miejsca – 120 GB.

Wideo prezentujące PlayStation 3 Slim oraz pierwsze plotki dotyczące nowych wersji tej konsoli - ilustracja #2