Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2013, 09:23

autor: Góral

Watch Dogs i Assassin's Creed IV na nowym Xboksie - pracownicy Ubisoftu wpisują gry do CV

Na profilach dwóch pracowników firmy Ubisoft w serwisie LinkedIn pojawiły się informacje dotyczące gier Watch Dogs i Assassin's Creed IV w wersji na konsole Xbox 720. Smaczku sprawie dodaje fakt, że wpisy zostały już poprawione.

Pracownicy firmy Ubisoft zdradzili, że gry Watch Dogs i Assassin's Creed IV: Black Flag powstają na nowego, niezapowiedzianego jeszcze Xboksa. Informacje te pojawiły się na należących do nich profilach w serwisie LinkedIn, jednak gdy wiadomość zaczęła się rozpowszechniać, zmienili oni swoje internetowe CV. Na szczęście mamy zrzuty ekranu sprzed aktualizacji danych.

Assasin’s Creed IV: Black Flag Na Xboksie 720.
Assasin’s Creed IV: Black Flag Na Xboksie 720.

Powyższy zrzut ekranu pochodzi z profilu Paolo Maninettiego, programisty pracującego w firmie Ubisoft. Jak widać, obok znanych już platform sprzętowych, widnieje także Xbox 720. Nie jest to w sumie żadna niespodzianka, gdyż o konsoli tej plotkuje się od dawna, a Microsoft ma ją zaprezentować w przyszłym miesiącu, jednak informacja ta nie została potwierdzona przez koncern z Redmond.

Druga osoba, Phil Brolles, pełniący rolę artysty w dziale marketingowym, pracuje przy Watch Dogs na PlayStation 4 i Xboksa 720. Tytuł ten ukaże się na większości dostępnych platform sprzętowych, więc wątpliwe jest, by firma Ubisoft zrezygnowała z nowej konsoli Microsoftu.

Watch Dogs także ukaże się na nowym Xboksie.
Watch Dogs także ukaże się na nowym Xboksie.

Powyższe doniesienia wspomagane są dodatkowo przez CV Eusebiusa Laia, programisty Microsoftu, który aktualnie pracuje nad „fajnymi opcjami dla nowego Xboksa”.

Rzecz jasna powyższe doniesienia w żadnym wypadku nie stanowią oficjalnego potwierdzenia konsoli Xbox 720, ale na temat tego sprzętu pojawiło się już tyle plotek, że chyba nikt nie wierzy w to, by Microsoft wkrótce nie ujawnił swojego nowego dziecka.