Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2012, 18:15

Warner Bros. oficjalnie zapowiedział grę LEGO Batman 2: DC Super Heroes

Zapowiedziano grę LEGO Batman 2: DC Super Heroes, którą przygotuje studio Traveller’s Tales. Nie jest to żadnym zaskoczeniem dla fanów serii, bo firma Warner Bros. nie kryła się z planami na stworzenie kontynuacji przygód klockowego Batmana. Tym razem dołączą do niego inni bohaterowie ze znanego uniwersum komiksowego, w tym Superman.

Zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami, firma Warner Bros. zapowiedziała grę LEGO Batman 2: DC Super Heroes, którą przygotuje studio Traveller's Tales. W produkcji wcielimy się w Batmana i Robina, aby dołączyć do pozostałych bohaterów ze znanego uniwersum komiksowego w walce ze złem. Postacie i otoczenia zostaną standardowo zobrazowane za pomocą klocków.

DC Super Heroes będzie zawierał nową opowieść, w której grupa superbohaterów, czyli Batman, Robin, Wonder Woman, Green Latern, Superman i wiele innych postaci, zmierzy się z Lex’em Luthorem oraz Jokerem. Stawką będzie bezpieczeństwo Gotham City. Fani serii wiedzą doskonale, że przygoda będzie utrzymana w typowym dla Traveller’s Tales lekkim, żartobliwym tonie.

Warner Bros. oficjalnie zapowiedział grę LEGO Batman 2: DC Super Heroes - ilustracja #1

Podczas zabawy zwiedzimy nowe lokacje, pojeździmy pojazdami (Batmobil, Batwing) i skorzystamy z gadżetów oraz kombinezonów postaci (Power Suit, Hazard Canon). Poszczególni bohaterowie będą dysponowali niedostępnymi wcześniej umiejętnościami, np. lataniem, super-oddechem lub termowizją. Znając poprzednie odsłony LEGO, spodziewamy się tez setek znajdziek i sekretów.

Plotki o kolejnej części serii studia Traveller’s Tales krążyły po sieci od kilku miesięcy. Czy jeszcze jedna odsłona podobnych do siebie gier zainteresuje odbiorców? Może część z nas jest zmęczona marką, ale tabuny graczy uwielbiających kooperację na pewno po nią sięgną. LEGO Batman 2: DC Super Heroes trafi latem na PC, Xboksa 360, PlayStation 3, PlayStation Vita, 3DS-a, DS-a oraz Wii.

  1. Sprawdź inne gry z serii LEGO od studia Traveller’s Tales