Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2011, 09:06

autor: Kono

Gra LEGO Batman 2 - Super Heroes zadebiutuje w przyszłym roku

Kolejne źródła potwierdziły przyszłoroczną premierę gry LEGO Batman 2 - Super Heroes. Tym razem doniesienia pochodzą z obrazka znajdującego się w zestawach LEGO Super Hero.

Jak podaje serwis MCVUK, w sieci pojawiło się kolejne potwierdzenie przyszłorocznej premiery gry LEGO Batman 2 – Super Heroes. Tym razem źródłem informacji jest obrazek znajdujący się w nowych zabawkach z serii LEGO Super Hero.

Reklama mówi o tym, że gra zadebiutuje na 3DS, Wii, Xboksie 360 i „systemach PlayStation”. W tym ostatnim przypadku chodzi najprawdopodobniej o PlayStation 3 i Playstation Vita. Nie ujawniono natomiast daty premiery. Możemy jednak przypuszczać, że zbiegnie się ona w czasie z debiutem filmu Batman: The Dark Knight Rises, który będzie mieć miejsce w czerwcu przyszłego roku.

Gra LEGO Batman 2 - Super Heroes zadebiutuje w przyszłym roku - ilustracja #1

W związku z zawartością opublikowanego obrazka oraz zapowiedzią zestawów LEGO z bohaterami DC Comics, pojawiły się spekulacje mówiące o tym, że Moczny Rycerz nie będzie jedynym herosem, który pojawi się w grze LEGO Batman – Super Heroes. Bardzo możliwe jest, że w grze swój udział będą mieć Superman, Wonder Woman oraz Zielona Latarnia.

Zestawy LEGO Super Hero będą zawierać szeroką gamę bohaterów zarówno od DC Comics, jak i Marvela. Oprócz Batmana, swoje serie zabawek dostaną Superman, Spiderman, Wolverine i grupa The Avengers. Premiery poszczególnych zestawów najprawdopodobniej będą mniej więcej w tym samym czasie, co debiuty kinowe filmów im odpowiadającym, czyli w 2012 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.