Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2011, 13:02

autor: Kono

Voidstar – turowy Capture The Flag

Voidstar to opuszczony krążownik imperialny, który zaginął w czasie Wielkiej Wojny. Uważa się, że na statku znajdują się plany potężnej broni. Teraz, gdy odnaleziono jego położenie, zarówno Imperium, jak i Republika chcą odzyskać tajne dane.

Voidstar – turowy Capture The Flag - ilustracja #1
Voidstar
Voidstar
  • Typ rozgrywki: PvP
  • Liczba postaci: dwie drużyny po 8 osób każda
  • Turowy Capture The Flag

Celem rozgrywki w Voidstar jest wykradnięcie danych zapisanych w pamięci komputera tytułowego statku. Walka odbywa się w wielu miejscach. Począwszy od ogromnych drzwi, po wąskie mosty, gdzie ryzyko upadku i niechybnej śmierci jest bardzo duże. Atakujący przemierzają każdą sekcję, zbliżając się do bazy danych, a obrońcy starają się ich zatrzymać.

Rozgrywka jest podzielona na kilka rund. Po zakończeniu każdej z nich drużyny zamieniają się miejscami. Atakujący w rundzie pierwszej stają się obrońcami, w rundzie drugiej atakują itd. Zwycięża ta ekipa, która najszybciej dotrze do bazy danych, lub będzie najbliżej jej zdobycia.

Voidstar – turowy Capture The Flag - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic