Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2011, 12:30

autor: Kono

Planety w Star Wars: The Old Republic

Galaktyka jest ogromna i składa się z niezliczonych systemów planetarnych. Wiele z nich nadal stanowi tajemnicę. Część jednak na stałe wpisała się w krajobraz nieustającej walki pomiędzy Imperium a Republiką.

Planety w Star Wars: The Old Republic - ilustracja #1

Znana Galaktyka ma średnicę ponad 100 tysięcy lat świetlnych i składa się z miliarda systemów gwiezdnych. Szacuje się, że wśród nich jest ponad milion zamieszkanych światów, a wiele z nich wciąż pozostaje nieznanych. Obecnie część systemów planetarnych została wyselekcjonowana do dalszych badań. Według przekonań analityków, to właśnie tam zadecyduje się przyszłość Galaktyki.

W grze Star Wars: The Old Republic gracze mogą zwiedzić w sumie siedemnaście światów. Cztery z nich to tzw. planety startowe, na których rozpoczynamy naszą przygodę w zależności od tego, po której stronie konfliktu się opowiedzieliśmy i którą klasą gramy.

Oprócz nich jest jeszcze trzynaście planet, które odwiedzimy w późniejszych etapach naszej wędrówki przez Galaktykę. Część z nich jest zajęta przez Imperium, kilka jest pod jurysdykcją Republiki, a pozostałe pozostają niezależne.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic