Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lutego 2014, 10:46

autor: Góral

[Uwaga, spoilery!] BioShock: Infinite - w Burial at Sea Episode Two spotkamy znane postacie

Studio Irrational Games ujawniło kilka postaci, które spotkamy podczas naszej przygody w rozszerzeniu Burial at Sea - Episode Two. W drugim dodatku fabularnym do gry BioShock: Infinite wcielimy się w postać Elizabeth, a na naszej drodze stanie m.in. sam Andrew Ryan - założyciel podwodnego miasta Rapture.

Studio Irrational Games opublikowało nowy materiał wideo opowiadający o pracach nad drugim epizodem rozszerzenia Burial at Sea do gry BioShock: Infinite. Dowiedzieliśmy się dzięki niemu, że w nadchodzącym dodatku spotkamy starych „znajomych’, w tym Andrew Ryana (założyciela podwodnego miasta Rapture, znanego z pierwszego BioShocka) i Daisy Fitzroy (przywódczynię rebeliantów z Infinite). W pierwszą postać wcieli się aktor Armin Shimerman, czyli pierwotny odtwórca tej roli. Ponadto w Burial at Sea Troy Baker ponownie zagra Bookera DeWitta, a Courtnee Draper Elizabeth, którą zresztą pokierujemy w ostatnim fragmencie opowieści. Rozszerzenie ukaże się 25 marca na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 (w Europie dzień później) oraz komputerach PC.

Z ujawnionych ostatnio informacji wynika, że Burial at Sea – Episode Two zamknie fabułę BioShock: Infinite i „pozwoli graczom spojrzeć na uniwersum BioShock z nowej perspektywy”. Natomiast ukończenie tytułu potrwa nieco dłużej, niż zaliczenie pierwszego epizodu, bo około 5 – 6 godzin. Rozszerzenie wchodzi w skład przepustki sezonowej, dzięki czemu spora część polskich graczy, która zakupiła „podstawkę”, pobawi się za darmo, gdyż swego czasu firma Cenega, dystrybutor tytułu, dodawała Season Pass w gratisie. Pozostałe osoby mogą ją nabyć za 19,99 euro (około 83 zł) lub sam drugi epizod za 14,99 euro (około 62 zł).

BioShock: Infinite - w Burial at Sea – Episode Two spotkamy Andrew Ryana - ilustracja #1Burial at Sea to rozszerzenie do BioShock: Infinite podzielone na dwa epizody. Akcja produkcji rozgrywa się w podwodnym mieście Rapture, znanym z dwóch pierwszych odsłon serii. W pierwszym odcinku wcielaliśmy się w głównego bohatera podstawowej wersji gry - Bookera DeWitta. Natomiast część druga pozwoli pokierować Elizabeth. Rozgrywka skupi się bardziej na skradaniu się, ale nie zabraknie też walki przy wykorzystaniu nowych broni.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.