Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2014, 11:25

autor: Sarge

BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode Two zapewni 5-6 godzin rozgrywki

Wygląda na to, że drugi epizod dodatku DLC Burial at Sea do gry BioShock: Infinite będzie dłuższy od pierwszego. Ken Levine ze studia Irrational Games utrzymuje, że na dokładne ukończenie nadchodzącego rozszerzenia będziemy musieli poświęcić do 5-6 godzin.

Ken Levine ze studia Irrational Games napisał na Twitterze, że przejście dodatku DLC Burial at Sea – Episode Two do gry BioShock Infinite zajmie nawet 5-6 godzin. Dotyczy to dokładnego przejścia, z odkrywaniem sekretów i dokładną eksploracją świata gry. Proste przebiegnięcie przez wszystkie lokacje z chęcią jak najszybszego ukończenia rozszerzenia z pewnością skróci nieco ten czas. Warto jednak przypomnieć, że pierwszy epizod dodatku Burial at Sea można było ukończyć nawet w 2 godziny (nieco więcej w przypadku kolekcjonowania sekretów). Wszystko wskazuje więc na to, że kolejne rozszerzenie będzie dłuższe od poprzedniego. To dobra informacja, bo spora część graczy zgodnie twierdziła, że Burial at Sea – Episode One kończył się po prostu zbyt szybko.

W dodatku DLC Burial at Sea - Episode Two wcielimy się w Elizabeth - BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode Two zapewni 5-6 godzin rozgrywki - wiadomość - 2014-02-05
W dodatku DLC Burial at Sea - Episode Two wcielimy się w Elizabeth

Data premiery Burial at Sea – Episode Two nie jest jeszcze znana. DLC najprawdopodobniej będzie kosztować tyle co pierwszy epizod, a więc 14,99 euro (ok. 63 zł). Alternatywą jest wykupienie przepustki sezonowej za 19,99 euro (ok. 84 zł), dającej dostęp do trzech dodatków DLC i pakietu Early Bird Special Pack. W uprzywilejowanej sytuacji są polscy gracze, którzy kupili BioShock: Infinite w okolicach premiery. Dzięki działaniom firmy Cenega, będą mogli pobrać Burial at Sea: Episode Two bez dodatkowych opłat, bo do ich egzemplarzy został od razu dołączony Season Pass.

Dodatek DLC Burial at Sea do BioShock: Infinite został podzielony na dwa epizody. Pierwszy ukazał się w listopadzie ubiegłego roku i pozwalał wcielić się w Bookera DeWitta, czyli głównego bohatera podstawowej wersji gry. Drugi zadebiutuje w tym roku i pokierujemy w nim Elizabeth, która dotychczas pełniła rolę postaci niezależnej towarzyszącej graczowi w przygodzie. Akcja obu epizodów Burial at Sea rozgrywa się w podwodnym mieście Rapture, znanym z dwóch pierwszych odsłon BioShocka.