Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2014, 16:42

autor: Góral

Drugi epizod BioShock: Infinite – Burial at Sea ukaże się 25 marca

Drugi epizod rozszerzenia Burial at Sea do gry BioShock: Infinite ukaże się 25 marca 2013 roku na komputerach PC i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Tytuł pozwoli pokierować Elizabeth i skupi się na rozgrywce skradankowej. Dodatek wyceniono na 14,99 dolarów, jednak wchodzi on w skład Season Pass, którego posiadacze nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów.

Firma 2K Games, wydawca gry BioShock: Infinite autorstwa studia Irrational Games, poinformowała, że drugi epizod rozszerzenia Burial at Sea ukaże się 25 marca na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 (w Europie dzień później) oraz komputerach PC. Tytuł wchodzi w skład Season Pass, który był dodawany w Polsce za darmo do premierowego nakładu ciepło przyjętej strzelanki z elementami RPG. Jeżeli jednak nie załapaliście się na tę promocję, to zawsze możecie nabyć przepustkę sezonową za około 20 dolarów, ewentualnie zainwestować tylko w Burial at Sea – Episode Two (14,99 dolarów). Produkcja kontynuuje wątki zapoczątkowane w pierwszej części, umożliwiając pokierowanie Elizabeth, co znacznie zmienia sposób rozgrywki.

Elizabeth to twarda sztuka - pozbywa się amantów kuszą. - Drugi epizod BioShock: Infinite – Burial at Sea ukaże się 25 marca - wiadomość - 2014-02-05
Elizabeth to twarda sztuka - pozbywa się amantów kuszą.

Gameplay ma być nastawiony na skradanie się, jednak nie znaczy to, że w Burial at Sea – Episode Two zabraknie walki. Twórcy do dyspozycji oddadzą także nowe bronie i tryby.

„W BioShock Infinite: Burial at Sea – Episode Two dostarczamy historię, w którą zaangażowana jest niemal każda ważna postać z oryginalnego BioShocka i BioShock: Infinite. To historia, która pozwoli graczom spojrzeć na uniwersum BioShock z nowej perspektywy, jednocześnie zamykając fabułę BioShock: Infinite oraz Burial at Sea” – powiedział Ken Levine, dyrektor kreatywny w studiu Irrational Games.

Krótko pisząc, fani jednej z najlepiej ocenianych gier 2013 roku powinni sobie zarezerwować kilka godzin pod koniec przyszłego miesiąca.

BioShock: Infinite to trzecia odsłona uznanej serii pierwszoosobowych strzelanek z elementami gatunku RPG. Gra została opracowana przez studio Irrational Games, dowodzone przez kultowego twórcę, Kena Levine’a. Akcja produkcji rozgrywa się w podniebnym mieście Columbia, do którego trafia Booker DeWitt - detektyw poszukujący kobiety o imieniu Elizabeth. Tytuł zebrał znakomite oceny (średnia w serwisie Metacritic wynosi 93 – 94 punkty, w zależności od wersji) i sprzedał się w nakładzie około 4 mln egzemplarzy.