Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2013, 14:05

autor: Sarge

Unreal Engine 4 zaprezentowany na nowym materiale wideo

W sieci pojawił się kolejny materiał wideo prezentujący możliwości graficzne silnika Unreal Engine 4. Nowa technologia zostanie wykorzystana w nadchodzących grach na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Firma Epic Games udostępniła materiał wideo prezentujący możliwości silnika Unreal Engine 4. Film można traktować jako zapowiedź tego, co zobaczymy w nadchodzących grach na PC i konsolach nowej generacji.

Tim Elek i Zak Parrish z firmy Epic Games pokazali w filmie możliwości Unreal Engine 4 w zakresie efektów cząsteczkowych, gry świateł i cieni czy realistycznie wyglądającej wody. Zostaną one wykorzystane w nadchodzących produkcjach działających na silniku Unreal Engine 4. Kilka miesięcy temu prezentowano inne demo technologiczne.

Unreal Engine 4 to silnik nowej generacji firmy Epic Games, który zostanie wykorzystany w nadchodzących grach na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Do tej pory potwierdzono wiele gier korzystających z tej technologii. Wśród nich można wymienić takie tytuły jak Fable Legends, Rime, Daylight, Obduction czy Heavy Gear Assault.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.